Стартує акція на продукцію SIDEM!

Поділитись публікацією

Стартує акція на продукцію SIDEM!

Шановні партнери!
До вашої уваги осіння акція на продукцію SIDEM!

В період з 09.10.2023 по 22.12.2023*, купуючи запчастини SIDEM на суму від 2500 грн. одним документом, отримуйте в подарунок преміальні захисні рукавиці від лідера в своєму сегменті компанії - ATG.

*або до закінчення подарунків.

Ви можете обрати між:

1) MaxiFlex® Elite™ – доводять, що робочі рукавички можуть бути супер зручними, не втрачаючи при цьому своїх захисних властивостей. Рукавички цієї моделі на 30% тонше (всього 0,8 мм), ніж будь-які інші, які забезпечують 4-ий рівень захисту від стирань. Їх неймовірна легкість і тонкість не дає рукам швидко втомлюватися. А повна повітропроникність забезпечує необхідний комфорт.
У них ви без проблем будете працювати зі смартфоном, оскільки вони вивільняють тепло, яке виходить з рук. Рукавички можна прати, після чого вони не втрачають своїх властивостей.

2) MaxiFlex® Ultimate™ – розроблені спеціально для роботи в сухому середовищі. Рукавички сидять на руці як "друга шкіра", забезпечуючи відмінний захват деталей. Вони добре пропускають повітря, що дозволяє шкірі рук «дихати».
Захисні робочі рукавички MaxiFlex® Ultimate™  мають відмінні експлуатаційні характеристики, витримуючи 18 тисяч циклів стирань (в звичайних рукавичках 200 - 300 циклів). Зручна і ергономічна форма дозволяє виконувати роботи, які вимагають особливої ​​точності.
У них ви без проблем будете працювати зі смартфоном, оскільки вони вивільняють тепло, яке виходить з рук. Рукавички можна прати, після чого вони не втрачають своїх властивостей.

3) MaxiDry® – Маслобензостійкі рукавички ідеальні для робіт, які відбуваються в маслянистому і вологому середовищі, а також вимагають точності виконання. Масловодовідштовхуюче покриття нанесено на 3/4 поверхні рукавички, що дозволяє одночасно захищати руки від шкідливих речовин, а також вивільняти тепло під час інтенсивних робіт. Верхній шар рукавички покритий спіненим нітрилом, забезпечуючи надійний захват замаслених деталей, що робить роботу більш безпечною. Рукавички досить тонкі і гнучкі. Манжет сприяє комфорту і свободі рухів.

4) MaxiCut® Oil™ – маслобензостійкі рукавички з додатковим захистом від порізів. Це ті самі рукавиці що й MaxiDry® з додатковим захистом від порізів.

5) MaxiFlex® Cut™ – робочі рукавички сконструйовані таким чином, щоб забезпечити захист рук в сухих середовищах при роботах з гострими деталями, які вимагають високої точності. Рукавички захищають від дотичних порізів (3-й рівень), пропускають повітря і не сковують рухів, завдяки запатентованим технологіям покриттів. Рукавички відмінно прилягають до руки, забезпечуючи максимально високі тактильні відчуття. Вони дуже еластичні.
Ця модель також може використовуватися і як тактичні рукавички.

Увага, для того аби рукавиці слугували Вам максимально довго, у випадку коли потрібно вибрати між меншим розміром (щільна посадка) і більшим розміром (вільна посадка)- обирайте більший.

 

перелік артикулів (топи/новинки)
ІнформерАвтолідер
Автолідер 03:20:14
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.