Інструкція по оплаті - ПРИВАТ24

Поділитись публікацією

Інструкція по оплаті - ПРИВАТ24

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу - при здійсненні оплати необхідно правильно вказувати свій код клієнта та контролювати правильність ПІБ, що вказано в призначенні.


  ✅  Для швидкої оплати за допомогою Приват24 на нашому сайті перейдіть за посиланням Сплатити. Посилання доступне на сайті при відправленні замовлення, в особистому кабінеті, в розділі "Заборгованість"  та ін.

✅ В окремому вікні відкриється сайт Приват24, з заповненою формою з реквізитами ТОВ "Автолідер". В полі "Введіть пошукові реквізити" вкажіть Ваш Код клієнта ( його вказано в накладній (рахунку) у полі "Отримувач")  та натисніть кнопку Далі.

✅ Якщо код було вказано вірно, то на наступному кроці його буде вказано в полі "Особовий рахунок " . В призначенні платежу обов'язково перевірте ПІБ особи, за яку здійснюєте оплату.

✅ Якщо все вірно - переходьте до наступного кроку - вкажіть суму  та реквізити карти Приват24 (якщо Ви авторизовані, то ці данні заповняться автоматично з Вашого особистого  кабінету Приват24) та натисніть Далі.


У випадку помилки або якщо щось потрібно змінити - закрийте вікно повністю та перейдіть за посиланням Сплатити заново, не намагайтесь повернутись назад в браузер, це призведе до помилок.
 


‼  Зауважимо, Ви можете скористатись оплатою за нашими реквізитами в ПриватБанк будь-яким зручним для Вас способом.

ВАЖЛИВО! В  полі "Призначення"  обов'язково повинен бути вказаний  "Ваш код клієнта"  далі ";" (крапка з комою) і далі ПІБ клієнта, чий код вказано.

Наприклад код клієнта = 4647 , ПІБ = Кузьменко О.Л. в призначенні потрібно вказати:  "4647; Кузьменко О.Л."

ІнформерАвтолідер
Автолідер 04:35:43
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.