Про призначення платежу (Приват24)

Поділитись публікацією

Про призначення платежу (Приват24)

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу - при здійсненні оплати необхідно правильно вказувати свій код клієнта та контролювати правильність ПІБ, що вказано в призначенні.
Для швидкої оплати за допомогою Приват24 на нашому сайті перейдіть за посиланням Сплатити. Посилання доступне на сайті при відправці замовлення, в кабінеті, в боргах та ін.

В окремому вікні Відкриється сайт Приват24, з заповненою формою з реквізитами ТОВ"Автолідер".
Далі в полі "Введіть пошукові реквізити" вкажіть Ваш Код клієнта, його вказано в накладній (рахунку) у полі "Отримувач", та натисніть кнопку Далі.

Якщо код було вказано вірно, то на наступному кроці його буде вказано в полі Особовий рахунок - перевірте його, та в призначенні платежу обов'язково перевірте ПІБ за кого платите, якщо все вірно - переходьте до наступного кроку - вкажіть суму, та реквізити гаманця Приват24 (якщо ви авторизовані, то ці данні заповняться автоматично з вашого кабінету Приват24) та перейдіть до оплати далі.
У випадку помилки або якщо щось потрібно змінити - закрийте вікно повністю та перейдіть за посиланням Сплатити заново, не намагайтесь повернутись назад в броузері, це призведе до помилок.
 


Зауважимо, Ви можете скористатись оплатою за нашими реквізитами в ПриватБанк будь-яким зручним для Вас способом, в такому разі ВАЖЛИВО! в полі Призначення обов'язково першим повинен бути заповнений
"Ваш код клієнта" далі ";" (крапка з комою) і далі ПІБ клієнта чий код вказано.
Наприклад код клієнта = 4647 , ПІБ = Ку..... О.Л. в призначенні потрібно вказати:
"4647;Ку.... О.Л."

ІнформерАвтолідер
Автолідер 13:17:05
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.