Нова топова серія ламп Bosch.

Поділитись публікацією

Нова топова серія ламп Bosch.

Компанія Bosch представляє нову топову лінійку галогенних автомобільних ламп Gigalight Plus 150. Нові лампи видають до 150% більше світла в порівнянні зі звичайними галогенними лампами, що дозволило підняти безпеку руху на автомобілі в темний час доби на нову висоту.

 - Містять ксенон і видають на 150% більше світла в порівнянні зі звичайними галогенними джерелами
 - Випромінюють яскраве біле світло, наближене по сприйняттю до денного освітлення
 - Повна відповідність стандартам і вимогам законодавства

Bosch випускає лінійку ламп підвищеної ефективності для приладів головного освітлення протягом багатьох років, постійно покращуючи конструкцію джерел світла і підвищуючи характеристики світлових приладів. Так, в 2006 році у Bosch з'явилася серія Plus 50, в 2010-му Plus 90, а в 2014 році компанія запустила інноваційну модель Gigalight Plus 120. Дана лінійка стала топовою в асортименті автомобільних ламп Bosch завдяки збільшеному на 120% кількості випромінюваного світла і особливо високої продуктивності, досягнутої за рахунок застосування нитки напруження оптимізованої конструкції. Лампи давали яскравий білий світ, для поліпшення параметрів освітленості йому було надано синюватий відтінок за рахунок спеціального покриття колби. В результаті введення в асортимент нових ламп водії отримали велику впевненість на дорозі: перешкоди і дорожні знаки стало легше розрізнити в темряві.

Нові лампи Gigalight Plus 150 забезпечують кращі характеристики і ще більш високу інтенсивність світла. Для підвищення ефективності колба наповнена чистим ксеноном без домішок інших газів, а розмір і конструкція нитки знову оптимізовані. Покриття синього кольору займає велику площу колби в порівнянні з Gigalight Plus 120. Отриманий в результаті модернізації конструкції лампи яскраво-біле світло порівняємо по сприйняттю з денним освітленням. В результаті водій бачить дорогу в темний час доби при більш контрастних умовах, що дозволяє розпізнавати потенційно небезпечні ситуації раніше і реагувати швидше. На додаток лампи отримали оновлений зовнішній вигляд: колба з сріблястим покриттям верхній частині чудово інтегрується в дизайн сучасних високотехнологічних фар. Оптимізована конструкція спіралі дозволила знизити робочу температуру ламп Gigalight Plus 150 до 250 градусів Цельсія (проти 550 градусів у Gigalight Plus 120), завдяки чому нові лампи отримали більш тривалий ресурс. При цьому інтенсивність світла збільшилася до 1605 люменів (проти 1450 у Gigalight Plus 120).

По ряду характеристик нові галогенні лампи можна порівняти з ксеноновими і світлодіодними джерелами світла. При цьому ніяких проблем з законодавством при використанні нових ламп підвищеної ефективності від Bosch у водіїв не виникне. Gigalight Plus 150 відповідають вимогам європейського стандарту ECE R37 і сертифіковані для ринку України. Таким чином, ви можете поліпшити світлові характеристики штатних галогенних фар автомобіля, збільшити видимість в темний час доби і підвищити безпеку дорожнього руху без порушення правил і законодавства.

перелік артикулів (топи)
ІнформерАвтолідер
Автолідер 15:15:10
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.