Велосипедна програма LIQUI MOLY

Поділитись публікацією

Велосипедна програма LIQUI MOLY

Компанія LIQUI MOLY створила лінійку BIKE спеціально для повного обслуговування велосипедів.

Застосовуючи свій 60-річний досвід і останні технології в розробці змащувальних матеріалів, LIQUI MOLY виробляє спеціальні мастила для всіх вузлів велосипеда з унікальними споживчими властивостями.
Програма LIQUI MOLY BIKE включає в себе повну лінійку засобів, яка дозволяє повністю обслужити велосипед будь-якого типу і призначення. Асортимент, фасування і зручність застосування зацікавить як любителя, так і професіонала. Лінійка продуктів включає в себе мастила, засоби для догляду та засіб для шин велосипеда.

 

Мастило для ланцюга
(суха погода)
Bike Kettenoil Dry Lube

Для змащення ланцюгів велосипедів, які працюють в присутності сухого пилу. Містить спеціальну комбінацію компонентів, які поряд з їх високою проникаючою здатність і липкістю забезпечують найвищий захист від зносу, завдяки нано-компонентам. Тертя ланцюга помітно знижується і забезпечується особливо плавний хід. Рідке мастило на синтетичній основі в пластиковому тюбику із зручним носиком. Підібране співвідношення складових інгредієнтів з нано-компонентами дозволяє забезпечити максимальне змащування і захист від зносу в сухих умовах.

 

Очищувач ланцюгів
велосипеда
Bike Kettenreiniger

Для видалення масляних і жирових забруднень з ланцюгової передачі, кареток, втулок, рульової колонки і гальмівної системи велосипеда. Швидко випаровується, не залишає слідів. Добре видаляє бруд, залишки смол і мастил. Має відмінну проникаючу дію.
Спеціальна комбінація розчинників на нафтовій основі в аерозольній упаковці. Швидко розчиняє забруднення, очищає деталі, миттєво випаровується, не залишаючи слідів.

 

Універсальне ланцюгове
мастило для велосипеда
Bike Kettenspray

Спеціально для змащення велосипедних ланцюгів в сухих і вологих умовах експлуатації. Витісняє вологу, відштовхує воду, забезпечує рівний хід ланцюга без ривків. Відмінно проникає в зазори. Захищає металеві частини від корозії. Виготовлена ​​на рослинній основі, екологічно нешкідлива. Завдяки спеціально підібраній формулі тримається на поверхні в будь-які погодні умови.

 

Універсальна змазка
для велосипеда
Bike LM 40

Універсальний засіб, що володіє комплексною дією щодо металевих деталей що труться: очищає від забруднень, корозії і забезпечує тривалиу змазуючу дію. Дуже добре підходить для змащування тросів, різьбових з'єднань, шарнірів, замків, перемикачів швидкостей та ін. Засіб витісняє воду з найбільш важкодоступних місць. Також Bike LM 40 покращує електричну провідність на контактах і усуває бруд, сліди масла і загущеного мастила.
Засіб рекомендується для застосування як при догляді за велосипедом, так і в пунктах сервісного обслуговування.
Універсальний препарат в аерозольній упаковці. Завдяки скомбінованій формулі компонентів очищає, змащує і розчиняє іржу.

 

Поліроль для велосипеда
Bike Glanz-Spruhwachs

Для періодичного догляду за лаковими поверхнями, такими як рама, вилка, шолом і інші вело аксесуари. Оновлює задавнену фарбу і приховує дрібні подряпини і потертості. Дуже легко розпилюється на лакових поверхнях всіх типів і дає хорошу глибину кольору. Утворений воском захисний шар вирівнює легкі подряпини і консервує лак, захищаючи від атмосферних впливів. Кращий засіб для швидкої підготовки велосипедів в шоу-румах.
Рідкий поліроль в аерозольній упаковці. При нанесенні і поліруванні утворює водовідштовхувальне захисне покриття з ефектом блиску.

перелік артикулів (топи)
Смазочные материалы LIQUI MOLY
Арт:
6055 LM 0,4л Bike Kettenspray Универсальная цепная смазка для велосипеда
 
 • Тип контейнера: аэрозоль
 • Объем [мл]: 400 мл
 • Специально для смазки велосипедных цепей в сухих и влажных условиях эксплуатации. Вытесняет влагу, отталкивает воду, обеспечивает ровный ход цепи без рывков. Отлично проникает в зазоры. Защищает металлические части от коррозии. Изготовлена на растительной основе, экологически безвредна.
354.00 грн
Київ0
Хмельн2
Експрес0
Смазочные материалы LIQUI MOLY
Арт:
6054 LM 0,4л Bike Kettenreiniger Очиститель цепей велосипеда
 
 • Тип контейнера: аэрозоль
 • Объем [мл]: 400 мл
 • Для удаления масляных и жировых загрязнений с цепной передачи, кареток, втулок, рулевой колонки и тормозной системы велосипеда. Быстро испаряется, не оставляет следов. Хорошо удаляет грязь, остатки смол и смазок. Обладает отличным проникающим действием.
186.00 грн
Київ0
Хмельн0
Експрес0
Смазочные материалы LIQUI MOLY
Арт:
6052 LM 0,1л Bike Kettenoil Wet Lube Смазка для цепи велосипедов (дождь/снег)
 
 • Тип контейнера: Бутылка
 • Объем [мл]: 100 мл
 • Специально для смазки и ухода за вело цепями в условиях влаги, снега и грязи. Вытесняет влагу, отталкивает воду, обеспечивает особую плавность хода. Защищает все металлические части приводной цепи от коррозии. Изготовлена на растительной основе, экологически безопасна.
236.40 грн
Київ0
Хмельн5
Експрес0
Помощь при монтаже LIQUI MOLY
Арт:
6056 LM 0,075л Bike Tyre Fix Герметик для ремонта шин велосипеда
 
 • Тип контейнера: аэрозоль
 • Объем [мл]: 75 мл
 • Специальная химическая комбинация веществ для первой помощи при проколах велосипедных шин без их демонтажа. Для стандартных и бескамерных шин 21-28 дюймов в диаметре. Ремонтирует шины без разбортовки. Не использовать при разрывах или при соскальзывании с обода.
282.60 грн
Київ0
Хмельн2
Експрес0
Смазочные материалы LIQUI MOLY
Арт:
6057 LM 0,05л Bike LM 40 Универсальная смазка для велосипеда
 
 • Тип контейнера: аэрозоль
 • Объем [мл]: 50 мл
 • Универсальное средство, обладающее комплексным действием в отношении трущихся металлических деталей: очищает от загрязнений, коррозии и обеспечивает длительное смазывающее действие. Отлично подходит для смазывания тросиков, резьбовых соединений, шарниров, замков, переключателей скоростей и пр. Средство вытесняет воду из самых труднодоступных мест. Также Bike LM 40 улучшает электрическую проводимость на контактах и устраняет грязь, следы масла и густой смазки. Средство рекомендуется для применения как при уходе за велосипедом, так и в пунктах сервисного обслуживания.
229.80 грн
Київ0
Хмельн2
Експрес0
ІнформерАвтолідер
Автолідер 13:08:33
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.