Компанія Автолідер розпочала свою діяльність в 1996 році і спеціалізується на продажу запасних частин і аксесуарів для легкових і вантажних автомобілів.

Офіс, магазини та склади компанії розташовуються на одному з головних автошляхів країни, який зв'язує схід, центр та південь країни - з західним кордоном, що дає змогу компанії доставляти замовлення в накоротші терміни по усій країні.
 
Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Проспект Миру 103/1- місце з пожвавленим рухом транспорту ( траса М12/ Е50), зручним підїздом та парковкою.

Головне наше завдання - придбання  запчастин має бути максимально простим і зручним для будь якого клієнта.
 
Для цього у нас працює команда професіоналів, яка  допоможе Вам якісно підібрати запчастини та швидко їх отримати.

Оптовий і аналітичний відділи, які обслуговують клієнтів у всіх регіонах України.

Оптовий відділ щодня обслуговує понад 600 клієнтів.

Менеджери оптового відділу періодично виїжджають в закріплені за ними регіони, виявляють проблеми, проводять моніторинг ринку, знаходять нових клієнтів.

Площу близько 15000 кв. м займають складські приміщення, де знаходиться більше 75 000 найменувань товару відомих світових виробників що найкраще зарекомендували себе на ринку.

Працівники складу щодня обробляють, формують та відправляють замовлення оптового відділу що складає понад 1000 відправок на день в усі області України.

Фірма Автолідер з року в рік збільшує асортимент автозапчастин, укладає договори напряму з виробниками, щоб кінцевий споживач гарантовано отримував товар оригінальної якості.

Давати людям найкраще, ось девіз і головна стратегія нашого підприємства, ми впевнені, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

Фірма Автолідер!
Ми завжди відкриті для співпраці і готові розглянути будь-які пропозиції.
ІнформерАвтолідер
Автолідер 05:12:29
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.