Компанія Автолідер розпочала свою діяльність в 1996 році і спеціалізується на продажу запасних частин і аксесуарів для легкових і вантажних автомобілів.

Офіс, магазини та склади компанії розташовуються на одному з головних автошляхів України (перетин трас М12/ Е50), який поєднує схід, центр та південь з західним кордоном, що дає змогу компанії доставляти замовлення в найоптимальніші терміни по усій країні.
 
Наша адреса: м.Хмельницький, вул. Проспект Миру 103/1 - місце зі зручним під'їздом та парковкою.

Головне наше завдання - придбання  запчастин має бути максимально простим і зручним для нашого клієнта.
 
Для цього у нас зібрана команда професіоналів, яка  допоможе Вам якісно підібрати та швидко отримати запчастини у всіх регіонах України.

Гуртовий відділ щодня обслуговує понад 1000 клієнтів.

Менеджери гуртового відділу періодично виїжджають в закріплені за ними регіони, виявляють проблеми, проводять моніторинг ринку, знаходять нових клієнтів.

Площу близько 15000 кв. м займають складські приміщення, де знаходиться більше 95 000 найменувань товару відомих світових виробників, що найкраще зарекомендували себе на ринку.

Працівники складу щодня обробляють, формують та відправляють замовлення клінтів: понад 1000 відправок на день в усі регіони України.

Фірма Автолідер з року в рік збільшує асортимент автозапчастин, укладає договори напряму з виробниками, щоб кінцевий споживач гарантовано отримав товар найвищої якості.

Давати людям найкраще, ось девіз і головна стратегія нашого підприємства. Ми впевнені, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

Фірма Автолідер!
Ми завжди відкриті для співпраці і готові розглянути будь-які пропозиції.
ІнформерАвтолідер
Автолідер 20:40:18
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.