Структура компанії
Автолідер
Контактний телефон:   (0382) 785 010

Ефективний сервіс гарантує моментальний підбір запчастин на будь-який автотранспортний засіб. Пошукова система сайту продумана до дрібниць, вона дає можливість підібрати необхідну деталь за певними параметрами, є фільтр по маркам і моделям автомобіля, сортування за категоріями і виробникам.

Каталог автозапчастин на сайті постійно оновлюється, регулярно з'являються новинки від відомих виробників (японські, корейські, європейські, китайські, вітчизняні). Широкий асортимент продукції і лояльні ціни приваблюють багатьох покупців.

Купити автозапчастини можна онлайн в будь-який час доби, інтернет-магазин АВТОЛІДЕР розроблений таким чином, щоб задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів. Надається гарантія на всі автомобільні запчастини та деталі, ми впевнені у відмінній якості продукції, що реалізовується.

Продаж автозапчастин здійснюється як в Хмельницькому, так і в інших регіонах України. Інтернет магазин пропонуе оптимальні терміни доставки купленого товару. Продаж і поставка в будь-яку точку країни здійснюється своєчасно!

Кваліфіковані менеджери-консультанти завжди готові прийти на допомогу, ви можете звернутись до них по телефонам та іншим каналам зв'язку вказаним в розділі Регіональні менеджери. Вони допоможуть підібрати автозапчастини до вашого автомобіля, розкажуть про оформлення замовлення, його вартість, способи  і терміни доставки.


Віртуальний тур:

BOSCH SERVICE
Контактний телефон: (0382) 785 011, (067) 383 33 49.
Веб сайт: LiderService.com.ua  bcs.avtolider-ua.com

Ефективний сервіс гарантує моментальний підбір запчастин на будь-який автотранспортний засіб. Пошукова система сайту продумана до дрібниць, вона дає можливість підібрати необхідну деталь за певними параметрами, є фільтр по маркам і моделям автомобіля, сортування за категоріями і виробникам.

Дизель центр - один з основних видів діяльності компанії «Лідер-Сервіс», і за роки роботи з цим напрямком був накопичений багатий досвід діагностики та ремонту дизельної паливної апаратури, і наявна зараз технічна база дозволяє виконувати роботи практично з усіма видами дизельних систем.

«Лідер-Сервіс» є авторизованим Сервісним центром паливної апаратури Bosch, фахівці пройшли курси з діагностики та ремонту автомобільної техніки, і курси підвищення кваліфікації в Німеччині, а також навчання з обладнання та його застосуванню, отримуючи сертифікати про успішне проходження відповідних програм. Застосовується сучасне обладнання та програмне забезпечення для виконання діагностики, перевірки та налаштування частин дизельних систем.

Спектр послуг станції Bosch Car Service - «Лідер-Сервіс» дуже широкий: обслуговування електроустаткування автомобіля, діагностика і ремонт ходової частини, обслуговування систем кондиціонування, перевірка технічного стану автомобіля, виконання загальних механічних робіт, встановлення додаткового обладнання, хімчистка, мийка, шиномонтаж.

Віртуальний тур:
Баварія Захід
Контактний телефон: (0382) 785 700, (067) 323 31 11.
Веб сайт: bmw-zahid.km.ua

Компанія "Баварія Захід" є офіційним дилером BMW та здійснює свою діяльність з 2007 року, . Дилерський центр в Хмельницькому, побудований в повній відповідності з корпоративними стандартами концерну BMW.

Автосалон пропонує весь модельний ряд автомобілів від німецького виробника.

Кваліфіковані менеджери допоможуть Вам підібрати автомобіль, що повністю відповідає вашим потребам і побажанням.

 

Сервісний центр BMW виробничої площею 500м2 оснащений сучасними підйомниками фірми NUSSBAUM. Спеціальний інструмент BMW включає в себе більше 200 найменувань і дозволяє обслуговувати автомобілі в повній відповідності з технологічними вимогами виробника.

  Піклуючись про  комфорт та якість обслуговування наших клієнтів ми пропонуємо до Ваших послуг:

- просторе приміщення сервісу.

- спеціальна зона активного приймання, де Ви маєте можливість разом з консультантом по сервісу оглянути автомобіль, в т.ч. і на підйомнику.

- зона відпочинку з безкоштовним WiFi

- консультації та підтримку

Віртуальний тур:
Citroen
Контактний телефон: (0382) 718 600, (067) 383 33 50.
Веб сайт: citroen.km.ua

Автосалон Cітроен в Хмельницькому був відкритий 8 листопада 2007 року, в цьому ж році був підписаний дилерський договір з компанією Франсавто, яка була офіційним імпортером автомобілів Cітроен в Україні c 2005 року по 2010 рік. У 2010 році розпочало свою роботу власне представництво в Україні - «Сітроен Україна», з яким був підписаний новий дилерскій договір. Компанія «Сітроен Україна» з честю представляє інтереси CITROЁN в нашій країні, а компанія "Автолідер" в Хмельницькому регіоні. Співробітництво цих компаній це лише початок нової ери марки CITROЕN в Україну. 

Крім продажу нових машин, надаються послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів на сервісному центрі Сітроен, укомплектованим всім необхідним спеціальним інструментом та діагностичним обладнанням. В автосалоні в широкому асортименті представлені аксесуари Сітроен.

Сервісний центр Сітроен в м.Хмельницькому повністю укомплектований діагностичним обладнанням та спеціальним інструментом для ремонту та обслуговування автомобілів Citroеn. Кваліфіковані діагности, які обслуговують автомобілі марки Сітроен пройшли спеціальні тренінги у французьких фахівців і отримали світової диплом технічного експерта марки Сітроен.

 


 

Ravon
Контактний телефон: (0382) 718 600, (067) 383 33 50

Компанія «Автолідер» також є офіційним дилером марки Ravon у Хмельницькому і представляє в автосалоні весь модельний ряд бренду представлений Імпортером, компанією «Равон Моторс Україна», та надає послуги з гарантійного і післягарантійного обслуговування на фірмовій сервісній станції.

Ravon - національна автомобілебудівна марка Узбекистану, заснована в 2015 році. Cлово RAVON є абревіатурою вислову «Reliable Active Vehicle On Road» (буквально «надійний активний автомобіль на дорозі»). Також слово Ravon з узбецької мови перекладається як «світла, чиста, рівна, пряма дорога» або «легкий шлях».
 


На лінії тестування використовується передове обладнання німецької компанії DURR, де всі вузли автомобіля перевіряються на відповідність міжнародним стандартам.
Haval
Контактний телефон: (0382) 718 600, (067) 383 33 50
Більше інфо тут: HAVAL Хмельницький

Компанія «Автолідер» є офіційним дилером марки Haval у Хмельницькому.
Ми надаємо послуги з гарантійного і післягарантійного обслуговування на фірмовій сервісній станції Bosch Service.

Назва бренду«HAVAL» походить від англійського словосполучення «Haveit All», що перекладається як «Отримай все і навіть більше»

 

Виробництво і Розробка
Технічний центр Haval розташований у місті Баодін, Китай, введений в експлуатацію в 2015 році.
Завод Haval у Сюйшуе розпочав свою роботу в 2014 році, налагоджений повний цикл виробництва:  штампування, зварювання, фарбування і складання. Загальна площа підприємства складає 4.15 млн кв. м. Тут виробляються кросовери Haval H2, Haval H6 Coupe, Haval H7, Haval H8 і рамний позашляховик Haval H9. Загальна виробнича потужність становить 1 млн автомобілів в рік.
Виробнича база в місті Тяньцзіні займає площу понад 3.4 млн кв. м. Підприємство розпочало свою роботу в серпні 2011 року. Річна виробнича потужність — 800 000 автомобілів. Сьогодні з конвеєра заводу сходить кросовер Haval H6.


 

 


Клієнти під час очікування автомобіля мають можливість відпочити в зоні відпочинку, переглянути фільм, скористатися послугами інтернету, випити чашечку кави.

Віртуальний тур:
ІнформерАвтолідер
Автолідер 19:43:42
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.