Артикул: Z362
BERU Свеча HYUNDAI I30
Виробник: BERU США
Наявність на складах:
Київ2
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 121.68 грн.  • Расстояние между электродами: 0.9 мм
  • Техника присоединения: SAE
  • Размер резьбы: M12x1,25
  • Ширина зева гаечного ключа: 16 mm
  • Свеча зажигания: 1 электрод массы
  • Длина резьбы [мм]: 26.5 мм
  • Номер технической информации: 12 FR-7 SE

Аналоги/замінники 1 результатів
HYUNDAI     KIA    


BERU AG


Країна Германия
Сайт www.fmmotorparts.com.ua/
Виробництво Cистеми запалювання.

Опис

Бренд Beru має відмінну репутацію в області систем запалювання і холодного пуску, що поставляються як на конвеєр автовиробників (майже всі провідні виробники легкових та комерційних транспортних засобів використовують оригінальні комплектуючі виробництва BERU), так і на вторинний ринок запасних частин.
Асортимент продукції, що випускається, охоплює практично всі відомі марки і моделі автомобілів. Асортимент ТМ Beru включає більше 2000 різних виробів, поділяється на такі групи: свічки запалювання, конденсатори системи запалювання, комутатори, кришки розподільника запалювання, котушки запалювання і розподільників запалювання, штекери для свічок запалювання, ковзаючі контакти розподільників, дроти системи запалювання, комплекти проводів запалювання, пристрою придушення радіоперешкод, електролампи для автомобілів і антени. В кожному автомобілі Ви можете нарахувати до 40 виробів фірми Beru.

Якість є головною умовою, що дозволяє витримати конкуренцію на міжнародному рівні. Якість продукції завжди залишається однаково високою на всіх виробничих лініях, сертифікованих за стандартами DIN EN ISO 9001 і ISO TS 16949.
Вся продукція BERU відповідає екологічному стандарту ISO 14001.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 12:28:42
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.