Артикул: WS2537
VERNET HYUNDAI Датчик температуры воды KIA, MAZDA, MITSUBISHI, SUBARU, TOYOTA.
Виробник: VERNET Франція
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 169.08 грн.  • Размер резьбы: 1/8x28 BSPT

Аналоги/замінники 2 результатів
Датчик JAPANPARTS
Арт:
BA-307 JAPANPARTS HYUNDAI Датчик температуры воды KIA, MAZDA, MITSUBISHI, SUBARU, TOYOTA.
Італія, м.Верона
 
Знайдено через : WS2537 VERNET
  • Наружная резьба [мм]: 9,5 мм
  • Країна: Італія, м.Верона
  • Сайт: www.japanparts.it
  • Виробництво: Механічна лінія (амортизатори, фільтри, гальмівні колодки і диски, гідравліку, підвіску, зчеплення, ремені, натяжні шківи і т.д.); моторна лінія (поршні, головки блоку циліндрів); електрична (двигуни, генератори, свічки, та ін.).
261.90 грн
Київ1
Хмельн3
Експрес0
DAIHATSU     FORD USA     HYUNDAI     ISUZU     KIA     LEXUS     MAZDA     MITSUBISHI     OPEL     PIAGGIO     SUBARU     SUZUKI     TOYOTA     VAUXHALL    


VERNET


Країна Франція
Сайт www.vernet.fr
Виробництво Термостати термовимикачі і термодатчики.

Опис

Vernet S.A. – французький виробник термостатів, датчиків, водяних фланців, лямбда-зондів, кришок розширювальних бачків і радіаторів. Вироби VERNET представлені в широкому асортименті та володіють високою точністю, надійністю і тривалим терміном служби. Саме тому близько 60% випущених термостатів йдуть на первинну збірку практично всіх французьких авто, а також великої кількості транспортних засобів німецької, японської та корейської збірки. Решта 40% продукції попадають на вторинний ринок запчастин.
Термостати і термодатчики, що випускаються фірмою, призначені як для легкових, так і для вантажних авто, бензинових та дизельних двигунів, і застосовуються в системах водяного та масляного охолодження.
Виробничі потужності Vernet (заводи в Іспанії, Сполучених Штатах Америки, Франції, Китаї, Аргентині та Індії) сертифіковані за стандартами ISO 9001, а також ISO / TS 16949: 2002.
Сьогодні Vernet входить в десятку кращих виробників електронних термостатів. Його продукція отримує високі оцінки автолюбителів.
 

Кроси VERNET на OEM номери для популярних виробників.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 04:05:44
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.