Артикул: T-SHIRT M
KAVO PARTS Футболка голубая M
Виробник: KAVO PARTS
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн0
Експрес0
Ціна: 300.00 грн.Аналоги/замінники 1 результатів


Kavo Parts


Країна Нідерланди
Сайт www.kavoparts.com
Виробництво Широкий асортимент автозапчастин.

Опис

З 1985 року KAVO є одним з провідних постачальників азіатських автозапчастин на вторинний світовий ринок. Компанія знаходиться в м Апельдоорн, Нідерланди, і поставляє продукцію в більш ніж 40 країн. Компанія KAVO пропонує продукцію багатьох японських і корейських виробників ОЕ якості, що дозволяє забезпечити повний асортимент товарів. Більшість продуктів представлено під брендом Kavo Parts. Винятком є ​​AMC фільтри, склоочисних щітки KCW і склоочисних щітки NWB.

  
Основні лінії продукції асортименту - це фільтри, запчастини гальмівної системи, водяні помпи, зчеплення, запчастини рульового управління і підвіски, набори підшипника колеса, свічки запалювання і склоочисних щітки. Також компанія пропонує запчастини для електрообладнання.

 Компанія AMC Filter - торгова марка компанії Asahi Manufacturing Co., Ltd. Більше 40 років AMC Filter виробляє різні фільтри для автомобілів. Основна частина виробництва AMC Filter зосереджена в Японії, а в цій країні діють особливі стандарти, що забезпечують високу якість продукції. Кожен фільтр AMC, що сходить з конвеєра, перед тим як потрапити в продаж, проходить ряд обов'язкових тестів, що повністю виключає брак. Фільтри, вироблені Asahi Manufacturing Co., Ltd., Поставляються на конвеєри світових авто-виробників: TOYOTA (Тойота), KIA (Киа), MAZDA (Мазда), HONDA (Хонда), CHEVROLET (Шевроле), HYUNDAI (Хендай), NISSAN (Нісан), SUZUKI (Сузукі), і ін.
 
Як і багато традиційно японські компанії, Asahi Manufacturing Co., Ltd. до певного часу не розвивала експорт. Але в 1990 році Asahi вийшла на європейський ринок, надавши ексклюзивні права на дистрибуцію своєї продукції під маркою АМС Filter в Європі Голандській компанії KAVO B.V. - фахівця з запасним частинам для автомобілів азіатського виробництва. Так АМС Фільтри набули поширення в Європі.

Кроси Kavo Parts на OEM номери для популярних виробників.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 12:13:15
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.