Артикул: RC0196
VERNET NISSAN Крышка расширительного бачка GT-R (R35) V6, X-TRAIL (T31) 2.0 dCi, CITROEN C4 Aircross 1.6 Hdi 115, MITSUBISHI OutlandeR II (CW W) 2.2 DI-D 4WD
Виробник: VERNET Франція
Наявність на складах:
Київ2
Хмельн7
Експрес0
Ціна: 225.90 грн.  • Давление [бар]: 1.4 бар

Аналоги/замінники 0 результатів
CITROËN     MITSUBISHI     NISSAN     PEUGEOT     SUBARU    


VERNET


Країна Франція
Сайт www.vernet.fr
Виробництво Термостати термовимикачі і термодатчики.

Опис

Vernet S.A. – французький виробник термостатів, датчиків, водяних фланців, лямбда-зондів, кришок розширювальних бачків і радіаторів. Вироби VERNET представлені в широкому асортименті та володіють високою точністю, надійністю і тривалим терміном служби. Саме тому близько 60% випущених термостатів йдуть на первинну збірку практично всіх французьких авто, а також великої кількості транспортних засобів німецької, японської та корейської збірки. Решта 40% продукції попадають на вторинний ринок запчастин.
Термостати і термодатчики, що випускаються фірмою, призначені як для легкових, так і для вантажних авто, бензинових та дизельних двигунів, і застосовуються в системах водяного та масляного охолодження.
Виробничі потужності Vernet (заводи в Іспанії, Сполучених Штатах Америки, Франції, Китаї, Аргентині та Індії) сертифіковані за стандартами ISO 9001, а також ISO / TS 16949: 2002.
Сьогодні Vernet входить в десятку кращих виробників електронних термостатів. Його продукція отримує високі оцінки автолюбителів.
 

Кроси VERNET на OEM номери для популярних виробників.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 18:20:09
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.