Артикул: PK029
MONROE RENAULT захист аморт.передн.. к-кт R9/11/19, Laguna, Espace, Megan, Saакфту
Виробник: MONROE Europe
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн>10
Львів4
Експрес0
Ціна: 395.76 грн.Аналоги/замінники 3 результатів
APK0028
Арт:
APK0028 MAGNETI MARELLI пилозахисний комплект амортизатора (к-кт на вісь) R11, 19, Laguna 93-, Megane 96-
Італія
 
Знайдено через : PK029 MONROE
  • Сторона установки: передний мост
  • Країна: Італія
  • Сайт: www.marelli.com
  • Виробництво: Помпи води, системи управління двигуном, витратоміри повітря, котушки запалювання, лямбда-зонди, стартер-генераторна група, фари, трансмісійних система, вихлопні системи, підвіска, амортизатори підвіски, амортизатори багажника.
419.70 грн
Київ0
Хмельн2
Львів0
Експрес0
Фото відсутнє
Арт:
900 029 SACHS RENAULT пильник передн. аморт. R9/11/19, Laguna, Espace, Megan, Safrane
Німеччина
 
Знайдено через : PK029 MONROE
  • Країна: Німеччина
  • Сайт: aftermarket.zf.com/ru/ru/sachs/home/
  • Виробництво: амортизатори, пилозахисні комплекти, опори амортизаторів, пружини, деталі зчеплення
417.18 грн
Київ2
Хмельн0
Львів0
Експрес0
RENAULT    
RENAULT7700822909


Monroe


Країна Europe
Сайт www.monroe.com
Виробництво Компоненти амортизації та елементи підвіски.

Опис

MONROE - один з найбільших в світі виробників компонентів амортизації для легкових і вантажних автомобілів, який входить до складу міжнародної компанії Tenneco Automotive Group, одного з найбільших виробників автозапчастин.
Торгова марка Monroe вже більше 100 років є лідером галузі за багатьма показниками. Фактично, Monroe винайшов найперший амортизатор подвійної дії ще в 1929 році, і торгова марка продовжує впроваджувати інноваційні технології для кожного нового покоління легкових автомобілів. Monroe продовжує розробляти нові унікальні продукти для подальшого розвитку. Ці інвестиції в дослідження і розробки також є основною причиною того, що багато провідних світових автовиробників оснащують свої останні моделі амортизаторами Monroe. Будь то Audi, BMW, Fiat, Mercedes-Benz, Volkswagen або інші марки, багато провідних виробників вважають Monroe надійним вибором для управління автомобілем світового класу, комфорту і безпеки.
Маючи в своєму розпорядженні 14 передових технічних центрів на п'яти континентах, і використовуючи новітні технології, компанія Tenneco є провідним виробником на ринку оригінального устаткування. Також це єдина компанія, здатна виготовити на замовлення амортизатори майже для 99% моделей авто, що випускалися за весь час існування автопрому. Компанія поставляє комплектуючі на конвеєри ряду європейських і японських концернів.

У товарному ряду Monroe можна знайти амортизатори підвіски, опори, елементи рульового механізму, захисні комплекти, болти, пружини та листові ресори, демпфери, елементи підвіски, амортизатори багажника та капота.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 17:46:52
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.