Артикул: LS140740
VERNET Лямбда-зонд (4 конт.) LADA 2112 МР 7.0
Виробник: VERNET Франція
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн10
Експрес0
Ціна: 1511.70 грн.Аналоги/замінники 1 результатів
Датчик BOSCH
Арт:
0258005247 BOSCH (LV) Лямбда-зонд (4 конт.) LADA 2112 Система впрыска МР 7.0 (ЕВРО-III), после катализатора
Німеччина
 
Знайдено через : LS140740 VERNET
  • Країна: Німеччина
  • Сайт: ua.bosch-automotive.com/uk/
  • Виробництво: Акумулятори, бензиновий вприск, свічки запалювання, високовольтні дроти, дизельний вприск, свічки накалу, фільтри, щітки склоочисника, світлотехніка, стартери-генератори, приводні ремені, гальмівні системи, акустичні сигнальні пристрої.
2629.20 грн
Київ2
Хмельн2
Експрес0


VERNET


Країна Франція
Сайт www.vernet.fr
Виробництво Термостати термовимикачі і термодатчики.

Опис

Vernet S.A. – французький виробник термостатів, датчиків, водяних фланців, лямбда-зондів, кришок розширювальних бачків і радіаторів. Вироби VERNET представлені в широкому асортименті та володіють високою точністю, надійністю і тривалим терміном служби. Саме тому близько 60% випущених термостатів йдуть на первинну збірку практично всіх французьких авто, а також великої кількості транспортних засобів німецької, японської та корейської збірки. Решта 40% продукції попадають на вторинний ринок запчастин.
Термостати і термодатчики, що випускаються фірмою, призначені як для легкових, так і для вантажних авто, бензинових та дизельних двигунів, і застосовуються в системах водяного та масляного охолодження.
Виробничі потужності Vernet (заводи в Іспанії, Сполучених Штатах Америки, Франції, Китаї, Аргентині та Індії) сертифіковані за стандартами ISO 9001, а також ISO / TS 16949: 2002.
Сьогодні Vernet входить в десятку кращих виробників електронних термостатів. Його продукція отримує високі оцінки автолюбителів.
 

Кроси VERNET на OEM номери для популярних виробників.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 18:26:23
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.