Артикул: L50602
MONROE MAZDA тяга стабілізатора задн.323,626
Виробник: MONROE Europe
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 221.76 грн.  • Количество на ось: 2
  • Стойка: Соединительная штанга

Аналоги/замінники 1 результатів
Стойка SIDEM
Арт:
51165 SIDEM MAZDA тяга стабілізатора задн.лів./прав. 6 07-
Бельгія
 
Знайдено через : L50602 MONROE
  • Сторона установки: Задняя ось двусторонне
  • Стойка: Соединительная штанга
  • Длина 1 [мм]: 120 мм
  • Размер резьбы 1: M8x1.25R
  • Країна: Бельгія
  • Сайт: www.sidem.be
  • Виробництво: Кермові наконечники, кульові опори і інші компоненти підвіски і рульового управління.
326.76 грн
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
DAIHATSU     HYUNDAI     KIA     MAZDA     MITSUBISHI     TOYOTA    


Monroe


Країна Europe
Сайт www.monroe.com
Виробництво Компоненти амортизації та елементи підвіски.

Опис

MONROE - один з найбільших в світі виробників компонентів амортизації для легкових і вантажних автомобілів, який входить до складу міжнародної компанії Tenneco Automotive Group, одного з найбільших виробників автозапчастин.
Торгова марка Monroe вже більше 100 років є лідером галузі за багатьма показниками. Фактично, Monroe винайшов найперший амортизатор подвійної дії ще в 1929 році, і торгова марка продовжує впроваджувати інноваційні технології для кожного нового покоління легкових автомобілів. Monroe продовжує розробляти нові унікальні продукти для подальшого розвитку. Ці інвестиції в дослідження і розробки також є основною причиною того, що багато провідних світових автовиробників оснащують свої останні моделі амортизаторами Monroe. Будь то Audi, BMW, Fiat, Mercedes-Benz, Volkswagen або інші марки, багато провідних виробників вважають Monroe надійним вибором для управління автомобілем світового класу, комфорту і безпеки.
Маючи в своєму розпорядженні 14 передових технічних центрів на п'яти континентах, і використовуючи новітні технології, компанія Tenneco є провідним виробником на ринку оригінального устаткування. Також це єдина компанія, здатна виготовити на замовлення амортизатори майже для 99% моделей авто, що випускалися за весь час існування автопрому. Компанія поставляє комплектуючі на конвеєри ряду європейських і японських концернів.

У товарному ряду Monroe можна знайти амортизатори підвіски, опори, елементи рульового механізму, захисні комплекти, болти, пружини та листові ресори, демпфери, елементи підвіски, амортизатори багажника та капота.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 06:36:11
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.