Артикул: K5 CASTROL
CASTROL Костюм (куртка+комбинезон) серый 52-54р.
Виробник: CASTROL
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн2
Експрес0
Ціна: 1500.00 грн.Аналоги/замінники 0 результатів


CASTROL


Країна Англія
Сайт www.castrol.com
Виробництво Автохімія й ПММ.

Опис

19 березня 1899 в Англії, Чарльз Чіірс Вейкфилд (Charles 'Cheers' Wakefield) заснував маленьку компанію з виробництва мастильних матеріалів. Через десять років він створив технологію, яка здійснила справжню революцію в першій половині ХХ століття. Вперше змішавши мінеральне масло з касторовою олією, він отримав унікальний продукт, який назвав Castrol. Так з'явилося ім'я, яке і донині асоціюється з найвищою якістю, максимальним захистом, найбільшою віддачею і передовими технологіями в світі мастильних матеріалів.
На сьогоднішній день Компанія Castrol - відомий постачальник мастильних матеріалів для автомобільної, авіаційної, нафтовидобувної та інших видів промисловості. Є світовим лідером серед даної групи товарів. Товари Castrol продаються в 46 країнах світу. Мастильні матеріали для автотранспорту і мотоциклів представлені рідинами різного призначення (підвіска, ручні і автоматичні трансмісії, охолодження, гальмівна система), консистентними мастилами, очисниками і іншою продукцією для техобслуговування. Всі продукти мають міжнародну реєстрацію, відповідають існуючим вимогам законодавства країни, де застосовуються.
У всі часи Castrol був природним вибором для встановлення рекордів швидкості і витривалості на землі, воді та повітрі. Наприклад, при використанні Castrol автомобілі встановлювали світовий рекорд швидкості на землі 21 разів.
Спортивні арени стали першим полігоном для випробування продуктів Castrol, і продовжують залишатися такими сьогодні. Багато масел, розроблених спеціально для провідних гоночних команд, стали доступними для мільйонів звичайних автолюбителів. Сьогодні кожен з нас на власному досвіді може відчути переваги високих «перевірених спортом» технологій.

Вже більше 100 років Castrol працює на благо своїх клієнтів, випускаючи кращі в світі мастильні матеріали, зберігаючи традиції, закладені засновником компанії Чарльзом Вейкфилд.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 05:21:36
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.