Артикул: G7386
MONROE RENAULT Амортизатор газ.Original задн.Duster 10- (4X4)
Виробник: MONROE Europe
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн4
Експрес0
Ціна: 2473.80 грн.  • Система амортизатора: двухтрубный
  • Вид амортизатора: давление газа
  • Вид амортизатора: Стойка амортизатора

Аналоги/замінники 2 результатів
Амортизатор ASAM
Арт:
30950 ASAM RENAULT Амортизатор газ.масл. задн.Duster 09- (4X4)
Румунія
 
Знайдено через : G7386 MONROE
  • Сторона установки: задний мост
  • Вид амортизатора: давление газа
  • Вид амортизатора: Стойка амортизатора
  • Версия: 4x4
  • Країна: Румунія
  • Сайт: www.asamromania.ro/ru
  • Виробництво: Повний спектр запчастин до автомобілів Renault і Dacia
1995.66 грн
Київ0
Хмельн0
Експрес0
Очікуємо10
DACIA    


Monroe


Країна Europe
Сайт www.monroe.com
Виробництво Компоненти амортизації та елементи підвіски.

Опис

MONROE - один з найбільших в світі виробників компонентів амортизації для легкових і вантажних автомобілів, який входить до складу міжнародної компанії Tenneco Automotive Group, одного з найбільших виробників автозапчастин.
Торгова марка Monroe вже більше 100 років є лідером галузі за багатьма показниками. Фактично, Monroe винайшов найперший амортизатор подвійної дії ще в 1929 році, і торгова марка продовжує впроваджувати інноваційні технології для кожного нового покоління легкових автомобілів. Monroe продовжує розробляти нові унікальні продукти для подальшого розвитку. Ці інвестиції в дослідження і розробки також є основною причиною того, що багато провідних світових автовиробників оснащують свої останні моделі амортизаторами Monroe. Будь то Audi, BMW, Fiat, Mercedes-Benz, Volkswagen або інші марки, багато провідних виробників вважають Monroe надійним вибором для управління автомобілем світового класу, комфорту і безпеки.
Маючи в своєму розпорядженні 14 передових технічних центрів на п'яти континентах, і використовуючи новітні технології, компанія Tenneco є провідним виробником на ринку оригінального устаткування. Також це єдина компанія, здатна виготовити на замовлення амортизатори майже для 99% моделей авто, що випускалися за весь час існування автопрому. Компанія поставляє комплектуючі на конвеєри ряду європейських і японських концернів.

У товарному ряду Monroe можна знайти амортизатори підвіски, опори, елементи рульового механізму, захисні комплекти, болти, пружини та листові ресори, демпфери, елементи підвіски, амортизатори багажника та капота.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 05:38:00
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.