Артикул: EOS-3057
KAVO PARTS KIA Лямбда-зонд Sportage, Magentis 2.0 (570мм)
Виробник: KAVO PARTS
Наявність на складах:
Київ2
Хмельн0
Експрес0
Ціна: 1693.20 грн.  • Размер резьбы: M18x1.5mm
  • Длина [мм]: 570 мм
  • Гнездо муфты прицепа: 4 pole

Аналоги/замінники 0 результатів
HYUNDAI     KIA    


Kavo Parts


Країна Нідерланди
Сайт www.kavoparts.com
Виробництво Широкий асортимент автозапчастин.

Опис

Маючи в своєму арсеналі більше 25 000 найменувань продукції, компанія KAVO є одним з найбільших в світі постачальників автозапчастин OE якості для японських і корейських автомобілів. KAVO є фахівцем з 30-річним досвідом у закупівлях, дослідженні ринку і доставки автозапчастин азіатських брендів. Асортимент товарів, що йдуть під брендом Kavo Parts, повністю відповідає ринку і покриває потреби майже 100% японського і корейського автопарку. Це зручно для покупця, замість непростого квесту - принцип "все в одному місці", швидко, ефективно, вигідно. Запчастини Kavo Parts також доступні для європейських моделей із загальною базою.

KAVO постачає продукцію в більш, ніж 40 країн світу. Більшість продуктів представлено під брендом Kavo Parts. Винятком є AMC фільтри, щітки склоочисників KCW та NWB. Продукція поставляється на конвеєри багатьох світових автовиробників.

Основні лінії продукції асортименту - це фільтри, деталі гальмівної системи, зчеплення, рульового управління і підвіски, водяні помпи, комплекти колісних підшипників, свічки запалювання і щітки склоочисника, деталі електрообладнання.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 01:34:24
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.