Артикул: DPV1020
DAYCO FIAT шків колінвала Doblo 1.3 JTD 16V 03-
Виробник: DAYCO ІТАЛІЯ
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн2
Експрес0
Ціна: 1575.90 грн.  • ? шкива [мм]: 165 мм
  • Высота 1 [мм]: 32 мм
  • Вес [кг]: 1.48 кг

Аналоги/замінники 1 результатів
ALFA ROMEO     CHEVROLET     CHRYSLER     FIAT     FORD     LANCIA     OPEL     VAUXHALL    


DAYCO


Країна ІТАЛІЯ
Сайт www.dayco.com
Виробництво Ремені, натягувачі, демпфери.

Опис

Dayco - один з найбільших виробників елементів приводних систем. Компанія є постачальником практично для всіх великих концернів - до 39% продукції поставляється на заводи автовиробників (Porsche, GM, Audi, SAAB, Jaguar, Toyota, FORD та інші). Більш, ніж 100-річний досвід компанії Dayco в галузі приводних систем дозволяє задовольнити вимоги клієнтів у всьому світі якісною продукцією.

Продукція компанії Dayco: привідні паси, натягувачі та демпфери, ролики, шківи, ремкомплекти ГРМ,  комплекти ланцюга,  водяні насоси, термостати.  Велика частина продукції для вторинного ринку є майже повною копією оригінальних комплектуючих (сам Dayco є другим за величиною виробником оригінальних пасів і демпферів). Важливою перевагою цієї компанії є постійний саморозвиток. Розробники вдосконалюють технології, спрощуючи і оптимізуючи процес виробництва, який, в кінцевому рахунку, позитивно впливає на якість і ціни продуктів, що випускаються.     

Якість продукції компанії Dayco підтверджується міжнародними сертифікатами ISO та сертифікатами провідних виробників автомобілів по всьому світу.
Незважаючи на свою популярність, політика компанії не перевищує ціни на продукцію, і вони повністю відповідають якості.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 04:33:27
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.