Артикул: 898.100
ELRING CITROEN К-кт прокладок клап. крышка 1,6VTI, 1.4VTi
Виробник: ELRING Німеччина
Наявність на складах:
Київ4
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 960.06 грн.Аналоги/замінники 2 результатів
CHEVROLET     CITROËN     FIAT     FORD AUSTRALIA     HOLDEN     HYUNDAI     MINI     NISSAN     OPEL     PEUGEOT     PONTIAC     SMART     VOLVO    
BMW11127567877
CITROËN0249F4
CITROËN/PEUGEOT0249F4
MINI11127567877
PEUGEOT0249F4


ELRING


Країна Німеччина
Сайт www.elring.de
Виробництво Прокладки і сальники.

Опис

Elring - одне з найстаріших підприємств Німеччини, на даний момент має понад 20 заводів. У каталогах компанії можна знайти близько 20 тисяч найменувань запчастин для двигуна і кріплень. Всього такий асортимент покриває 98% європейських моделей авто і близько 60% азіатських моделей. Частина продукції поставляється на конвеєри багатьох автовиробників.

Elring пропонує широкий асортимент прокладок різних типів, комплектів прокладок, ущільнювачів, болтів та інших деталей, а також герметиків, необхідних для технічного обслуговування легкових та вантажних автомобілів. Придбати продукцію можна в 140 країнах, просто і з гарантією.
Компанія Elring, що лідирує в області технологій і якісної продукції, гарантує не тільки швидке забезпечення своїх клієнтів інноваційними запасними частинами, а й незмінно високу якість своєї продукції.

Новаторський потенціал і компетентність в області комплектуючих для первинного оснащення є запорукою успіху на ринку автомобільних запчастин. Всесвітньо відома марка "Elring - Das Original" входить до складу акціонерного товариства ElringKlinger AG, який є лідером в технологіях, партнером в розробках і серійним постачальником майже всіх світових виробників автомобілів.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 08:15:37
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.