Артикул: 822.050
ELRING MITSUBISHI К-кт прокладок двигуна GALANT II Station Wagon, L 300 III, PAJERO CLASSIC, KIA PREGIO фургон
Виробник: ELRING Німеччина
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн1
Львів0
Експрес0
Ціна: 418.56 грн.Аналоги/замінники 2 результатів
Прокладкa BLUE PRINT
Арт:
ADC46708 BLUE PRINT HYUNDAI К-т прокладок клапанної кришки H-1/H100; MITSUBISHI
Англія
 
Знайдено через : 822.050 ELRING
  • Материал: NBR (бутадиен-нитрильный каучук)
  • Вес [кг]: 0.068 кг
  • Країна: Англія
  • Сайт: www.blue-print.com/home/
  • Виробництво: постачальник якісних запасних частин для японських, корейських та американських автомобілів і малотоннажних вантажівок
263.46 грн
Київ3
Хмельн9
Львів3
Експрес0
Очікуємо6


ELRING


Країна Німеччина
Сайт www.elring.de
Виробництво Прокладки і сальники.

Опис

Elring - одне з найстаріших підприємств Німеччини, на даний момент має понад 20 заводів. У каталогах компанії можна знайти близько 20 тисяч найменувань запчастин для двигуна і кріплень. Всього такий асортимент покриває 98% європейських моделей авто і близько 60% азіатських моделей. Частина продукції поставляється на конвеєри багатьох автовиробників.

Elring пропонує широкий асортимент прокладок різних типів, комплектів прокладок, ущільнювачів, болтів та інших деталей, а також герметиків, необхідних для технічного обслуговування легкових та вантажних автомобілів. Придбати продукцію можна в 140 країнах, просто і з гарантією.
Компанія Elring, що лідирує в області технологій і якісної продукції, гарантує не тільки швидке забезпечення своїх клієнтів інноваційними запасними частинами, а й незмінно високу якість своєї продукції.

Новаторський потенціал і компетентність в області комплектуючих для первинного оснащення є запорукою успіху на ринку автомобільних запчастин. Всесвітньо відома марка "Elring - Das Original" входить до складу акціонерного товариства ElringKlinger AG, який є лідером в технологіях, партнером в розробках і серійним постачальником майже всіх світових виробників автомобілів.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 04:32:18
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.