Артикул: 801802
SIDEM FORD Втулка передн.стабилизатора 26mm Scorpio 85-
Виробник: SIDEM Бельгия
Наявність на складах:
Київ>10
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 123.90 грн.Беріть участь в акції Акція SIDEM
деталі>>>

 • Сторона установки: передняя ось, двусторонне
 • Общая длина [мм]: 44 мм
 • Внутренний диаметр: 26 мм

Аналоги/замінники 0 результатів
FORD    


SIDEM


Країна Бельгія
Сайт www.sidem.be
Виробництво Кермові наконечники, кульові опори і інші компоненти підвіски і рульового управління.

Опис

Вже більше 70 років компанія SIDEM успішно виробляє кермові наконечники, кульові опори і інші компоненти підвіски і рульового управління. SIDEM спочатку був фабрикою з виробництва частин підвіски для легкових автомобілів. В даний час компанія SIDEM розташована в Roeselare (Бельгія) і є авторитетним конкурентом в області рульового управління і підвіски. Близько 90% продукції SIDEM відправляється на експорт.

SIDEM має клієнтів у всіх країнах Європейського економічного співтовариства, а також в іншій частині планети: від Південної Африки до південної Америки та Нової Зеландії, що, безумовно, говорить про широку номенклатурі виробленої продукції. Aсортімент має першорядне значення при задоволенні попиту дистриб'юторів і автовиробників у всьому світі. SIDEM займає одне з провідних місць в Європі за асортиментом компонентів рульового управління і підвіски.

В асортименті продукції SIDEM

 •      наконечники рульових тяг
 •      тяги кермові
 •      тяги стабілізатора
 •      втулки стабілізатора
 •      опори кульові
 •      важелі підвіски
 •      сайлентблоки
 •      пильовики рульового механізму

Компоненти рульового управління.

SIDEM для виготовлення своїх деталей використовує тільки високоякісні матеріали від ретельно відібраних постачальників. Всі матеріали строго випробовуються, а механізми проходять регулярні перевірки на відповідність. Компанія SIDEM має сертифікат відповідності EN ISO 9001 і виробляє свої вироби, строго дотримуючись стандартів ISO. SIDEM пропонує кермові тяги, наконечники рульових тяг і пильовики кермових тяг.

Елементи підвіски.

SIDEM виробляє кульові опори і елементи підвіски вже більше п'ятдесяти років. Завдяки триваючому розвитку SIDEM має міцні позиції на світовому ринку. Всі вироби відповідають технічним вимогам виробників за якістю і точності виготовлення. Асортимент включає все різноманіття елементів підвіски: кульові опори, важелі.

Гумово-металеві вироби.

SIDEM пропонує великий вибір виробів для вітчизняних автомобілів та іномарок: сайлентблоков, опор двигуна і коробки передач, елементів стабілізатора. Вироби відповідають технічним вимогам автовиробників, мають високі екплуатаціонние властивості, надійність і довговічність.

Захисні чохли (пильовики) .Предназначени для захисту робочих поверхонь елементів рульового управління і підвіски автомобіля від бруду, забезпечуючи необхідний термін служби всього виробу. Заміна зношеного пильовика обходиться набагато дешевше заміни кульової опори або наконечника. Пропонуються пильовики для рульових рейок.

Компанія SIDEM є постачальником на ринку автомобільної промисловості, що випускає продукцію для підвищеної безпеки на дорогах. Протягом 70 років SIDEM щодня прагне довести керування автомобілем до досконалості, тому що кожна деталь має значення і будь-яка дрібниця приймається в розрахунок.

Досконалість досягається шляхом проектування, контролю та підтримки, які за запитом здійснюються відділом досліджень і розробки фірми SIDEM. У своїй роботі штат фахівців поєднує передові досягнення технології, програмне забезпечення для просторового моделювання Unigraphics і десятиліття накопиченого досвіду, що забезпечує відповідність всього асортименту продукції вимогам ОЕ. Більше 30 нових розробок, здійснюваних компанією щомісяця та випробувальне обладнання, яке гарантуватиме дотримання усіх стандартів безпеки, якості та надійності, роблять продукти SIDEM незамінними при виборі будь-яких деталей рульових механізмів і підвіски.

Технології виробництва, прийняті на всіх заводах SIDEM відрізняються своїм жорстким контролем якості продукції. Регулярні перевірки технологій виробництва на їх відповідність вимогам до оригінального виробництву, відстеження лабораторією заводу якості сировини від постачальників "на вході", коли кожна (!) Партія сировини проходить складну процедуру експертної оцінки на якість, а так само найжорстокіший контроль якості своєї продукції на виході - всі ці зусилля SIDEM здобули цієї компанії заслужену повагу з боку професіоналів.

В останні роки 20-го століття компанія SIDEM, розширюючи виробництво і прагнучи до підвищення якості продукції та впровадженню новітніх технологій і матеріалів, повністю переозброїла існуючі заводи і запустила нове виробництво. До 1998 року всі заводи SIDEM отримали сертифікацію ISO, що підтверджує високий рівень якості і забезпечує відповідність технологій виробництва вимогам розробників до випускається. Відмінною особливістю продукції оновленого виробництва, крім високих стандартів якості та надійності, стало те, що тепер SIDEM поставляє високоякісну продукцію для будь-яких автомобілів.

Серед численних причин, за якими клієнти в усьому світі зупиняють свій вибір на продукції SIDEM, в першу чергу, можна виділити наступні:

 1.      Відмінне співвідношення ціна-якість
 2.      Широкий асортимент пропонованої продукції
 3.      Європейський виробник - постачальник конвеєрного автовиробництва
 4.      Багаторічний досвід фірми-виробника саме в області елементів підвіски і рульового управління
 5.      Стабільну і високу якість виробів
 6.      Зручна і якісна упаковка
 7.      Постійно розширюється асортимент
 8.      Використання у виробництві новітніх технологій
 9.      Зручні чіткі і докладні каталоги продукції

Бельгійська фірма SIDEM за свою більш ніж 70-річну історію виконала шлях від невеликої фабрики до провідного виробника елементів підвіски і рульового управління автомобілів.

Сьогодні продукцією SIDEM користуються не тільки сервісні станції або приватним власникам, як це було 50 років тому, але і провідні світові автовиробники, які використовують комплектуючі, що поставляються SIDEM, на своїх основних конвеєрах.

Можна говорити про те, що комплектуючі SIDEM для великої кількості автомобільних марок є оригінальними, при цьому успішно конкуруючи на ринку з неоригінальними запчастинами за ціною.

Девіз компанії "Ми піклуємося про Вашу безпеку!" Технології виробництва, прийняті на всіх заводах SIDEM відрізняються своїм жорстким контролем за якістю продукції (докладніше можна ознайомитися в розділі «розробка і виробництво»).

В останні роки 20-го століття компанія SIDEM, розширюючи виробництво і прагнучи до підвищення якості продукції та впровадженню новітніх технологій і матеріалів, повністю переозброїла існуючі заводи і запустила нове виробництво.

До 1998 року всі заводи SIDEM отримали сертифікацію ISO, що підтверджує високий рівень якості і забезпечує відповідність технологій виробництва вимогам розробників до випускається.

Бути схваленим ОЕ постачальником - привілей, що накладає на компанію серйозну відповідальність. SIDEM вже поставляє оригінальні запчастини декільком промисловим гігантам, що свідчить про прихильність компанії своїм принципам якості та безпеки і визначає цілі на майбутнє.

У теперішній час SIDEM прагне до присвоєння їй сертифіката TS16949, безперервно вдосконалюючи якість продукції і використовуючи новітні технологіі.Качество продукції, виробленої SIDEM, підтверджено
сертифікатами якості.

Кроси SIDEM на OEM номери для популярних виробників.

Електронний каталог запчастин виробника: більше 8.000 артикулів та 50 європейських і азіатських брендів.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 13:25:45
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.