Артикул: 7569
LM 0.4л 50 Litho HT Высокотемпературная смазка для подшипников
Виробник: LIQUI MOLY (LM)
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 517.20 грн. • Тип контейнера: Патроны
 • Вес [г]: 400 г
 • Високотемпературне консистентне літієве мастило, що містить високоефективні протизадирні присадки. Температурний діапазон застосування -35°С до +150°С. Застосування: для мастила механічних високонавантажених деталей: підшипників кочення та ковзання, наприклад, підшипників зчеплення, ступичних підшипників, або для мастила промислових приводів. Відповідає німецькому індустріальному стандарту: DIN 51502 KР 2 Р-35.

Аналоги/замінники 6 результатів
Смазочные материалы FEBI BILSTEIN
Арт:
28193 FEBI 400г Смазка для подшипников зеленая до 150 °С
FEBI
 
Знайдено через : 7569 LIQUI MOLY (LM)
 • Диапазон температуры до [°C]: 150 °С
 • Вес [г]: 400 г
 • Цвет: зеленый
 • Тип контейнера: Патроны
 • Вес [кг]: 0.432 кг
 • Універсальна багатоцільова високотемпературна змазка для екстремальних навантажень HT, EP (High Temerature, Extreme Pressure) з широким температурним діапазоном.
221.40 грн
Київ0
Хмельн0
Експрес0
Очікуємо>10
550028184
Арт:
550028184 SHELL 0,4л Смазка литевая Gadus S3 V220C 2(красная)
SHELL
 
Знайдено через : 7569 LIQUI MOLY (LM)
 • Высококачественная многоцелевая пластичная противозадирная смазка темно-коричневого цвета Shell Gadus S3 V220C 2 изготавливается с применением высокоиндексного минерального масла, которое загущается комплексным литиевым мылом. Входящий в ее структуру пакет присадок последнего поколения, позволяет обеспечить смазке прекрасную стойкость к окислению в условиях высоких температур, придает ей антикоррозионные и противоизносные свойства. Смазка Shell Gadus S3 V220C 2 рекомендуется производителем для использования в нагруженных подшипниках, которые работают в условиях повышенных температур. Смазка полностью отвечает требованиям и правилам ASTM D4950-07 LB-GC, может работать при температурах до +150°C.
292.68 грн
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
550028167
Арт:
550028167 SHELL 0,4л Смазка литевая Gadus S2 V220AC 2(красная) высоконагруженные ступичные подшипники
SHELL
 
Знайдено через : 7569 LIQUI MOLY (LM)
 • Многоцелевая пластичная смазка с отличными противозадирными свойствами и высокими эксплуатационными характеристиками.Смазка Shell Gadus S2 V 220 AC 2 используется в подшипниках качения и скольжения, которые работают в условиях повышенной вибрации и ударных нагрузок, при высоких нагрузках, в присутствии высоких температур и избыточной влажности. Универсальность этой смазки особенно важна в транспортной сфере, где ее используют для смазки подшипников ступиц и шасси в грузовых и легковых автомобилях, а также в подшипниках колес магистральных тягачей и внедорожников, работающих в сложных условиях эксплуатации. Подходит Shell Gadus S2 V 220 AC 2 и для механизмов, работающих в строительной технике, где оборудование подвергается интенсивному поливу водой.
242.70 грн
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
505445
Арт:
505445 SKY 0.4л Grease L220 EP 2 Смазка для подшипников -20°С / +120°С DIN 51825: KP2K-20; ISO 12924: L-XB(F)CHB2
SKY
 
Знайдено через : 7569 LIQUI MOLY (LM)
 • Призначена для змащення підшипників кочення і ковзання, які працюють у важких умовах. Висока водостійкість; відмінна текучість, навіть при низьких температурах; відмінна механічна стабільність і опір зсувним навантаженням; широкий температурний діапазон ефективного застосування; висока стійкість до екстремальних умов використання. Діапазон робочих температур: від -20°С до +120°С.
114.60 грн
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
505448
Арт:
505448 SKY 0.4л Grease Lx220 EP 2 Смазка для подшипников(синяя) -30°C / +180°C DIN 51825 KP2R-30; ISO 6743 ISO-L-XC(L)FEB2
SKY
 
Знайдено через : 7569 LIQUI MOLY (LM)
 • Багатоцільове мастило, є універсальним і призначене для використання, насамперед, в умовах високих температур, а також в підшипниках кочення і ковзання, де потрібне мастило з високою механічною стабільністю та з тривалим терміном експлуатації в жорстких умовах. Висока водостійкість; відмінна адгезія до будь-яких металевих поверхонь; максимальний захист деталей, які змащуються; тривалий термін служби; широкий температурний діапазон ефективного застосування; висока стійкість до екстремальних умов використання.
103.20 грн
Київ0
Хмельн>10
Експрес0


Liqui Moly


Країна Німеччина
Сайт www.liqui-moly.com
Виробництво Моторні масла, автохімія, автокосметика

Опис

LIQUI MOLY - це бренд, відомий як водіям, так і серйозним підприємствам. В асортимент компанії входять технічні рідини, присадки для палива і мастил, засоби для тюнінгу - поліролі, напилення, миючі засоби. В асортименті фірми, крім величезного спектру автомобільних моторних і трансмісійних мастил і присадок, є масла для 2 і 4-тактних двигунів мотоциклів, бензопил, газонокосарок, програми по догляду за автомобілем, мотоциклом і навіть велосипедом. Ви можете заливати в автомобіль чудове масло, доглядати за його зовнішнім виглядом (в асортименті, крім всіх видів полиролей, є засоби для догляду за шкірою, хромом, пластиком, тканиною салону, колісними дисками, а також різні очищувачі), герметизувати текти радіатора, прокол колеса або отвір в системі вихлопу. За допомогою продукції фірми ви зможете запустити двигун в сильний мороз, знайти підсмоктування повітря в двигуні, очистити двигун, карбюратор, систему живлення і охолодження, позбутися від настирливого скрипу пластмаси салону, захистити замки і електроніку від вологи.
Історія бренду почалася в невеликому містечку Ульм. Відкриття дисульфіду молібдену, його використання в автомобільній промисловості призвело до створення торгової марки. Дослівно, це рідкий молібден. Технологію і якість продукту моментально оцінили заводчики зі світовим ім'ям, наприклад, BMW.
Сьогодні компанія має одну з найбільш повних програм моторних мастил, що дозволяє задовольнити абсолютно будь-яку потребу. Від мінеральних мастил вищої якості до найсучасніших синтетичних (HighTech-Oel). Охоплені всі діапазони в'язкості, всі цінові класи. Мастила володіють актуальними специфікаціями APIі ACEA, і звичайно ж іменними допусками автомобілебудівників.

Мастильні матеріали цієї компанії використовують у багатьох промислових галузях, вони популярні не тільки в Європі, але і на азіатському ринку. Це сервісні магазини, складальні конвеєри, СТО, підприємства замкнутого циклу і т.д. Мастила і присадки виготовляються виключно на німецькій виробничій базі, там же відбувається фасування продукту. Така стратегія зробила компанію успішною, що доводять численні заохочення і нагороди з боку німецьких споживачів.
В останні роки додалися ще кілька лінійок: повний асортимент клеїв, герметиків і антикорозійних засобів.
Повна програма продуктів сервісу, догляду, ремонту для автомобілів, мотоциклів, моторних човнів, велосипедів і садової техніки зміцнила популярність компанії, що пропонує автохімію за принципом «ВСЕ з одних рук». Для всіх напрямів пропонуються необхідні супутні товари, такі як обладнання, інструменти та інші допоміжні предмети.
Майже всі продукти були розроблені і створені у власній лабораторії компанії в тісній співпраці з автомобілебудівниками.
Мастила фірми LIQUI MOLY визнані і мають допуски найбільших світових автовиробників: Mercedes-Benz, BMW, VW, Porsche, MAN, Volvo і т.д. та класифікуються згідно провідних світових стандартів якості API, ACEA, ILSAC.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 01:56:43
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.