Артикул: 6055
LM 0,4л Bike Kettenspray Универсальная цепная смазка для велосипеда
Виробник: LIQUI MOLY (LM)
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн2
Експрес0
Ціна: 354.00 грн.  • Тип контейнера: аэрозоль
  • Объем [мл]: 400 мл
  • Специально для смазки велосипедных цепей в сухих и влажных условиях эксплуатации. Вытесняет влагу, отталкивает воду, обеспечивает ровный ход цепи без рывков. Отлично проникает в зазоры. Защищает металлические части от коррозии. Изготовлена на растительной основе, экологически безвредна.

Аналоги/замінники 1 результатів
Смазочные материалы LIQUI MOLY
Арт:
6052 LM 0,1л Bike Kettenoil Wet Lube Смазка для цепи велосипедов (дождь/снег)
LIQUI MOLY (LM)
 
Знайдено через : 6055 LIQUI MOLY (LM)
  • Тип контейнера: Бутылка
  • Объем [мл]: 100 мл
  • Специально для смазки и ухода за вело цепями в условиях влаги, снега и грязи. Вытесняет влагу, отталкивает воду, обеспечивает особую плавность хода. Защищает все металлические части приводной цепи от коррозии. Изготовлена на растительной основе, экологически безопасна.
236.40 грн
Київ0
Хмельн6
Експрес0


Liqui Moly


Країна Німеччина
Сайт www.liqui-moly.com
Виробництво Моторні масла, автохімія, автокосметика

Опис

LIQUI MOLY - це бренд, відомий як водіям, так і серйозним підприємствам. В асортимент компанії входять технічні рідини, присадки для палива і мастил, засоби для тюнінгу - поліролі, напилення, миючі засоби. В асортименті фірми, крім величезного спектру автомобільних моторних і трансмісійних мастил і присадок, є масла для 2 і 4-тактних двигунів мотоциклів, бензопил, газонокосарок, програми по догляду за автомобілем, мотоциклом і навіть велосипедом. Ви можете заливати в автомобіль чудове масло, доглядати за його зовнішнім виглядом (в асортименті, крім всіх видів полиролей, є засоби для догляду за шкірою, хромом, пластиком, тканиною салону, колісними дисками, а також різні очищувачі), герметизувати текти радіатора, прокол колеса або отвір в системі вихлопу. За допомогою продукції фірми ви зможете запустити двигун в сильний мороз, знайти підсмоктування повітря в двигуні, очистити двигун, карбюратор, систему живлення і охолодження, позбутися від настирливого скрипу пластмаси салону, захистити замки і електроніку від вологи.
Історія бренду почалася в невеликому містечку Ульм. Відкриття дисульфіду молібдену, його використання в автомобільній промисловості призвело до створення торгової марки. Дослівно, це рідкий молібден. Технологію і якість продукту моментально оцінили заводчики зі світовим ім'ям, наприклад, BMW.
Сьогодні компанія має одну з найбільш повних програм моторних мастил, що дозволяє задовольнити абсолютно будь-яку потребу. Від мінеральних мастил вищої якості до найсучасніших синтетичних (HighTech-Oel). Охоплені всі діапазони в'язкості, всі цінові класи. Мастила володіють актуальними специфікаціями APIі ACEA, і звичайно ж іменними допусками автомобілебудівників.

Мастильні матеріали цієї компанії використовують у багатьох промислових галузях, вони популярні не тільки в Європі, але і на азіатському ринку. Це сервісні магазини, складальні конвеєри, СТО, підприємства замкнутого циклу і т.д. Мастила і присадки виготовляються виключно на німецькій виробничій базі, там же відбувається фасування продукту. Така стратегія зробила компанію успішною, що доводять численні заохочення і нагороди з боку німецьких споживачів.
В останні роки додалися ще кілька лінійок: повний асортимент клеїв, герметиків і антикорозійних засобів.
Повна програма продуктів сервісу, догляду, ремонту для автомобілів, мотоциклів, моторних човнів, велосипедів і садової техніки зміцнила популярність компанії, що пропонує автохімію за принципом «ВСЕ з одних рук». Для всіх напрямів пропонуються необхідні супутні товари, такі як обладнання, інструменти та інші допоміжні предмети.
Майже всі продукти були розроблені і створені у власній лабораторії компанії в тісній співпраці з автомобілебудівниками.
Мастила фірми LIQUI MOLY визнані і мають допуски найбільших світових автовиробників: Mercedes-Benz, BMW, VW, Porsche, MAN, Volvo і т.д. та класифікуються згідно провідних світових стандартів якості API, ACEA, ILSAC.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 02:09:14
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.