Артикул: 60294
MEAT&DORIA VW вставка турбіни Audi A3,Q3,Seat,Skoda Octavia II,SuperB II,Caddy III,Golf VI,Passat,Sharan,Tiguan,Touran 2.0TDI 07-
Виробник: MEAT & DORIA Італія
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн2
Експрес0
Ціна: 12170.76 грн.  • для оригинального номера: 54409700002

Аналоги/замінники 0 результатів
AUDI     SEAT     SKODA     VW    


MEAT&DORIA


Країна Італія
Сайт www.meat-doria.com
Виробництво Автоелектрика та фільтри

Опис

Компанія MEAT & DORIA - це італійське підприємство, що утворилося внаслідок злиття двох компаній – MEAT (виробництво електрики та деталей карбюратора) та DORIA (виробництво паливних фільтрів).
В асортименті MEAT & DORIA більш, ніж 15 000 електричних компонентів і фільтрів, які завжди знаходяться в наявності на складі. Спектр продуктів присутній на платформі TecDoc. Продукція MEAT & DORIA виробляється на новітньому обладнанні та проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Для виготовлення деталей використовуються високоякісні матеріали, що гарантує надійність і безпеку продукції. Сьогодні в асортименті компанії представлені фільтри, ремкомплекти карбюраторів, паливні насоси та модулі, датчики, клапани, котушки системи запалювання, форсунки, комплектуючі генераторів та стартерів, лямбда-зонди, перетворювачі тиску, корпуси термостатів. Продукція відрізняється високою якістю при доступних цінах.
 

Кроси MEAT & DORIA на OEM номери для популярних виробників.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 05:15:07
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.