Артикул: 550040422
SHELL 4л Масло синт. Helix HX8 Synthetic 5W-30 API SN/CF; ACEA A3/B3, A3/B4; MB 229.3; VW502.00/505.00; Renault RN0700, RN0710
Виробник: SHELL
Наявність на складах:
Київ5
Хмельн5
Експрес0
Ціна: 834.00 грн.Аналоги/замінники 1 результатів


Shell


Країна Нідерланди
Сайт www.shell.ua
Виробництво Масла.

Опис

Royal Dutch Shell (Ройял Датч Шелл) — публічна компанія, відома як просто Shell — транснаціональна корпорація з головною штаб-квартирою в Гаазі (Нідерланди), голландського та британського походження. Це найбільша компанія у світі, згідно з рейтингом Fortune Global 500[1] (2009), вона також посідає друге місце у рейтингу найбільших корпорацій світу Forbes 2000[2] (2009). Слово «Royal» у назві компанії означає, що вона нагороджена почесним королівським титулом «Koninklijk», яким відзначаються компанії національної важливості для Нідерландів.

Основним бізнесом компанії є розвідка, видобування, переробка, транспортування та збут вуглеводнів, (нафти і природного газу). Shell також має значний нафтохімічний бізнес («Shell Chemicals»), в секторі відновлюваних джерел енергії розвиваються можливості використання вітру, водню та сонця.

«Shell» працює більш ніж в 140 країнах. В США її дочірня компанія «Shell Oil Company» з штаб-квартирою у м. Х'юстон, штат Техас, є одним з найбільших підприємств «Shell».

«Shell» є світовим лідером з виробництва мастильних матеріалів і постачає високоякісну продукцію у більш як 100 країн світу. У виробництві мастильних матеріалів «Шелл» використовуються найкращі у світі технології, щоб запропонувати оптимальну рецептуру саме для вашого автомобіля.

Моторні оливи Shell Helix задовольнять ваші вимоги, і готові до будь-яких викликів на дорозі. В асортименті моторних олив Shell Helix є пропозиції для будь-яких двигунів: від першої в світі синтетичної моторної оливи з природного газу (Shell Helix Ultra з технологією PurePlus) до всесезонних олив класу «преміум» для звичайної щоденної експлуатації.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 13:39:39
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.