Артикул: 344515
KALE CITROEN масляний радіатор Berlingo,C-Elysee,C2/3/4/5,DS,Jumpy,Fiat Scudo,Ford Focus,Mondeo IV,V,Mitsubishi,Peugeot,Toyota
Виробник: KALE OTO RADYATOR Туреччина
Наявність на складах:
Київ1
Хмельн1
Львів0
Експрес0
Ціна: 1233.48 грн.Аналоги/замінники 3 результатів
Теплообменник MEAT & DORIA
Арт:
95051 MEAT&DORIA CITROEN Масляный радиатор Berlingo,C-Elysee,C2/3/4/5,DS,Jumpy,Fiat Scudo,Ford Focus,Mondeo IV,V,Mitsubishi,Peugeot,Toyota
Італія
 
Знайдено через : 344515 KALE OTO RADYATOR
  • для оригинального номера: 1103L1
  • Країна: Італія
  • Сайт: www.meat-doria.com
  • Виробництво: Автоелектрика та фільтри
1782.06 грн
Київ0
Хмельн5
Львів2
Експрес0


KALE Oto Radyatör A.Ş


Країна Туреччина
Сайт www.kaleoto.com.tr
Виробництво Широкий спектр радіаторів вентиляторів та інше

Опис

KALE Oto Radyatör A.Ş. було засновано в Стамбулі в 1966 році. Невелике виробництво, яке розпочалося з радіаторів охолодження двигунів та обігріву салону автомобілів, швидко зросло після 1980-х років. Компанія стала провідним виробником у Туреччині у своїй галузі спеціалізації.

KALE пропонує широкий асортимент своїх послуг різноманітним клієнтам OEM. Компанія постачає продукцію для виробників легкових та комерційних автомобілів, сільськогосподарських та промислових машин.

Сьогодні KALE це один з найбільших турецьких виробників у своїй галузі що виробляє запчастини та експортує по всьому світу. Компанія пропонує широкий асортимент продукції, що охоплює радіатори охолодження двигуна, радіатори пічки, радіатори та осушувачі кондиціонера, інтеркулери, масляні радіатори, комплектні модулі охолодження двигуна, системи HVAC (опалення, вентиляція та кондиціонування), повні системи кондиціонування повітря, вентилятори радіатора та салону, віскомуфти, клапани EGR, розширювальні бачки системи охолодження, бачки гальмівної рідини та бачки гідропідсилювача керма.

Презентація компанії

ІнформерАвтолідер
Автолідер 22:36:19
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.