Артикул: 29934
FEBI 1л ( Made in GERMANY !! ) Масло АКПП (красное) для азиатских автом. ATF SP II, ATF SP III, Dexron III
Виробник: FEBI Германия
Наявність на складах:
Київ>10
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 420.96 грн.  • Цвет: красный
  • Объем [л]: 1 л
  • Вес [кг]: 0.949 кг
  • Очень высокоэффективное масло для автоматических коробок передач последнего поколения, специально разработанное для условий эксплуатации автоматических коробок передач азиатских автомобилей. Отличается повышенными допустимыми значениями крутящего момента, которые полностью соответствуют требованиям производителей автомобилей по мощности двигателей, а в ряде случаев и превосходят их.Специально предназначено для применения на автоматических коробках передач ASIAN-WARNER, преимущественно устанавливаемых на автомобилях азиатского, а также американского и европейского производства. Страна производитель: Германия Цвет: красный ATF SP II, ATF SP III, Dexron III.

Аналоги/замінники 2 результатів
OPEL     SEAT     VAUXHALL     VW    


Febi


Країна Німеччина
Сайт www.febi.com
Виробництво Широкий асортимент запчастин для легкових і вантажних автомобілів європейського та японського виробництва.

Опис

Компанія Ferdinand Bilstein GmbH + Ко (FEBI) заснована в 1818 році і відразу стала одним з лідерів по виробництву комплектуючих для автомобільної промисловості. Продукція FEBI поставляється в 130 країн світу і нараховує понад 30 000 найменувань серед яких: елементи підвіски, деталей двигуна та коробки передач, рульового управління, електрообладнання, кузовні деталі, деталі паливної системи, пневматика, фільтри, деталі трансмісії, системи запалювання, охолодження ДВС, автомобільні рідини та масла, кріпильні елементи.
Відмінними рисами продукції FEBI є досконала конструкція і виконання, високі технічні характеристики, розумна ціна, що дозволяє FEBI впевнено лідирувати на авторинку. Febi відзначається як один з найбільших пакувальників запчастин для вторинного ринку в Європі. FEBI застосовує у своїй роботі принцип: завжди тільки вища якість. Це дозволяє гарантовано віднести продукцію FEBI до категорії товарів професійного рівня.

Орієнтуючись на стабільно високу якість, покупці сміливо довіряють свій автомобіль FEBI, починаючи від дрібних деталей і закінчуючи технологічно складними механізмами.

Гарантією якості вироблених виробів служить сертифікат системи TUV відповідно до вимог стандарту DIN ISO 9002.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 09:45:43
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.