Артикул: 28882
FEBI Ремень П-клиновой 5PK1590 AUDI A4/6 1,9TDI; VW Passat 1,9TDI; SAAB 9000 2,0/2,0Turbo
Виробник: FEBI Германия
Наявність на складах:
Київ3
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 265.56 грн.Беріть участь в акції FEBI ремені
деталі>>>

  • Длина [мм]: 1590 мм
  • Вес [кг]: 0.135 кг
  • Количество ребер: 5

Аналоги/замінники 6 результатів
AUDI     BMW     CADILLAC     FORD AUSTRALIA     HONDA     KIA     MERCEDES-BENZ     NISSAN     OPEL     SKODA     TOYOTA     VAUXHALL     VW    


Febi


Країна Німеччина
Сайт www.febi.com
Виробництво Широкий асортимент запчастин для легкових і вантажних автомобілів європейського та японського виробництва.

Опис

Компанія Ferdinand Bilstein GmbH + Ко (FEBI) заснована в 1818 році і відразу стала одним з лідерів по виробництву комплектуючих для автомобільної промисловості. Продукція FEBI поставляється в 130 країн світу і нараховує понад 30 000 найменувань серед яких: елементи підвіски, деталей двигуна та коробки передач, рульового управління, електрообладнання, кузовні деталі, деталі паливної системи, пневматика, фільтри, деталі трансмісії, системи запалювання, охолодження ДВС, автомобільні рідини та масла, кріпильні елементи.
Відмінними рисами продукції FEBI є досконала конструкція і виконання, високі технічні характеристики, розумна ціна, що дозволяє FEBI впевнено лідирувати на авторинку. Febi відзначається як один з найбільших пакувальників запчастин для вторинного ринку в Європі. FEBI застосовує у своїй роботі принцип: завжди тільки вища якість. Це дозволяє гарантовано віднести продукцію FEBI до категорії товарів професійного рівня.

Орієнтуючись на стабільно високу якість, покупці сміливо довіряють свій автомобіль FEBI, починаючи від дрібних деталей і закінчуючи технологічно складними механізмами.

Гарантією якості вироблених виробів служить сертифікат системи TUV відповідно до вимог стандарту DIN ISO 9002.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 05:12:32
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.