Артикул: 1.960.008
EPS VW Датчик ABS задн.прав.T5,Passat 00-,Skoda Octavia 04-,Superb 08-
Виробник: EPS
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 693.60 грн.Аналоги/замінники 7 результатів
Датчик MEAT & DORIA
Арт:
90050 MEAT&DORIA VW Датчик ABS задн.прав.T5,Passat 00-,Skoda Octavia 04-,Superb 08-
MEAT & DORIA
 
Знайдено через : 1.960.008 EPS
  • Сторона установки: Задний мост справа
  • Тип датчика: Датчик Холла
  • Дополнительный артикул / дополнительная информация 2: без кабеля
418.80 грн
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
AUDI     SEAT     SKODA     VW    


EPS


Країна Італія
Сайт www.eps-autoparts.com
Виробництво Деталі електричної групи.

Опис

Компанія FACET S.r.l., заснована в 1946 році в Італії, спочатку орієнтувалася на випуск електроустаткування для підприємств автомобілебудування. Сьогодні це виробник, що спеціалізується на автомобільній електриці під брендом EPS.
Щорічно компанія випускає близько півтора мільйона котушок запалювання. П'ята частина продукції, що випускається, реалізується на ринку запчастин Італії і відправляється на конвеєри концернів Fiat, Iveco, Alfa Romeo. Італійську електрику упаковують такі відомі фірми, як Hella, Lucas і Beru. На даний момент асортимент запчастин EPS для систем запалювання поставляється на більшість автомобільних марок Європи, США та країн Південно-Східної Азії та Японії.

Асортимент EPS представлений наступними запчастинами: датчики, елементи системи запалювання, термостати, реле-регулятори, лямбда-зонди, проводка, контактні групи трамблеров, кришки. Асортимент постійно розширюється.
Якість і надійність підтверджені сертифікатами якості ISO 9001, а також ANFIA AVQO 94. FACET виробляє практично всю лінійку електроустаткування для європейських автомобілів

Всі автомобільні запасні частини проходять неодноразове тестування в процесі виробництва. Виробничі лінії оснащені сучасним обладнанням, сам процес автоматизований. Компанією використовуються передові технології та ноу-хау в області штампування металевих частин, складу пластмас. Особлива увага приділяється електроніці. В результаті датчики виробництва EPS відрізняються підвищеною чутливістю, надійністю і точністю спрацьовування. У їх виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали. Інженери компанії постійно розробляють нові модифікації датчиків, працюючи над їх надійністю і довговічністю. Якість датчиків визнано провідними світовими виробниками таких марок як Opel, Mersedes, Ford та іншими.

ІнформерАвтолідер
Автолідер 16:22:22
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.