Артикул: 1214200200
JP GROUP OPEL радіатор вод. охолодження ASTRA 1.4,1.6 91-
Виробник: JP GROUP Данія
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн0
Львів0
Експрес0
Ціна: 997.80 грн.  • Размеры радиатора: 525x328x22 mm
  • Материал: алюминий
  • Материал: полимерный материал
  • Вид коробки передач: механическая коробка передач
  • Оснащение / оборудование: для автомобилей без кондиционера

Аналоги/замінники 1 результатів
OPEL    


JP Group


Країна Данія
Сайт ru.jpgroup.dk
Виробництво Широкий асортимент запчастин для автомобілів європейського ринку

Опис

JP Group - відома датська компанія-виробник і постачальник автозапчастин, заснована в 1975 році. Одна з спеціалізацій компанії: виробництво запчастин для авто концерну Volkswagen та Porsche в Німеччині, причому вона також є одним з їх офіційних постачальників. Продукція для вторинного ринку експортується в 83 країни світу.
JP Group A/S - це команда професіоналів, які знають ринок. Тому компанія забезпечує такий же рівень якості, як і у оригінальних запчастин і аксесуарів. Значна частина постачальників компанії - це виробники оригінальних запчастин для Audi, Volkswagen, Opel і Porsche.
JP Group A/S постачає тільки якісну продукцію і працює у відповідності з найвищими міжнародними стандартами якості оригінальних запчастин ISO 9001.
У широкому асортименті JP Group можна знайти наступне: блоки управління, електрообладнання, пружини автомобільної підвіски, насоси всіх типів, елементи ДВС, амортизатори, глушники, комплектуючі зчеплення, кульові опори, датчики, підшипники, а також фільтри салону і деякі кузовні деталі. Завод компанії JP Group A/S є єдиною в Данії компанією, що отримала дозвіл європейської влади на складання електромобілів, призначених для використання на дорогах загального користування в Європі і в США.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 17:56:26
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.