Артикул: 1197500300
JP GROUP Датчик парктроника AUDI A3,A6,A7
Виробник: JP GROUP
Наявність на складах:
Київ1
Хмельн9
Експрес0
Ціна: 414.96 грн.Аналоги/замінники 1 результатів
1197002000
Арт:
1197002000 JP GROUP Датчик парктроника AUDI A3,A6,A7
JP GROUP
 
Знайдено через : 1197500300 JP GROUP
  • Сторона установки: спереди
  • Сторона установки: боковой монтаж
  • Количество полюсов: 3 полюс
  • Тип датчика: Ультразвуковой датчик
  • Поверхность: грунтованный
424.98 грн
Київ2
Хмельн4
Експрес0


JP Group


Країна Данія
Сайт ru.jpgroup.dk
Виробництво Широкий асортимент запчастин для автомобілів європейського ринку

Опис

JP Group - відома датська компанія-виробник і постачальник автозапчастин, заснована в 1975 році. Одна з спеціалізацій компанії: виробництво запчастин для авто концерну Volkswagen та Porsche в Німеччині, причому вона також є одним з їх офіційних постачальників. Продукція для вторинного ринку експортується в 83 країни світу.
JP Group A/S - це команда професіоналів, які знають ринок. Тому компанія забезпечує такий же рівень якості, як і у оригінальних запчастин і аксесуарів. Значна частина постачальників компанії - це виробники оригінальних запчастин для Audi, Volkswagen, Opel і Porsche.
JP Group A/S постачає тільки якісну продукцію і працює у відповідності з найвищими міжнародними стандартами якості оригінальних запчастин ISO 9001.
У широкому асортименті JP Group можна знайти наступне: блоки управління, електрообладнання, пружини автомобільної підвіски, насоси всіх типів, елементи ДВС, амортизатори, глушники, комплектуючі зчеплення, кульові опори, датчики, підшипники, а також фільтри салону і деякі кузовні деталі. Завод компанії JP Group A/S є єдиною в Данії компанією, що отримала дозвіл європейської влади на складання електромобілів, призначених для використання на дорогах загального користування в Європі і в США.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 11:38:23
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.