Артикул: 1191300700
JP GROUP VW Бегунок (мал) Golf,Passat,T4,FORD,OPEL 88-,DB
Виробник: JP GROUP
Наявність на складах:
Київ>10
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 42.90 грн.  • Сопротивление [Ом]: 1000 Ом

Аналоги/замінники 3 результатів
Бегунок распределителя зажигания BERU
Арт:
EVL134 BERU VW Бегунок (1 Om) 88-,FORD,OPEL 88-,DB
BERU
 
Знайдено через : 1191300700 JP GROUP
  • ограничение производителя: System BOSCH
  • Сопротивление [Ом]: 1000 Ом
  • Материал: Полиэстер
  • Тип сборки: вставлено в
  • Диаметр крепления [мм]: 10.2 мм
121.92 грн
Київ0
Хмельн>10
Експрес0
ALFA ROMEO     AUDI     FORD     HYUNDAI     MERCEDES-BENZ     OPEL     SAAB     SEAT     SKODA     TOYOTA     VOLVO     VW    


JP Group


Країна Данія
Сайт ru.jpgroup.dk
Виробництво Широкий асортимент запчастин для автомобілів європейського ринку

Опис

JP Group - відома датська компанія-виробник і постачальник автозапчастин, заснована в 1975 році. Одна з спеціалізацій компанії: виробництво запчастин для авто концерну Volkswagen та Porsche в Німеччині, причому вона також є одним з їх офіційних постачальників. Продукція для вторинного ринку експортується в 83 країни світу.
JP Group A/S - це команда професіоналів, які знають ринок. Тому компанія забезпечує такий же рівень якості, як і у оригінальних запчастин і аксесуарів. Значна частина постачальників компанії - це виробники оригінальних запчастин для Audi, Volkswagen, Opel і Porsche.
JP Group A/S постачає тільки якісну продукцію і працює у відповідності з найвищими міжнародними стандартами якості оригінальних запчастин ISO 9001.
У широкому асортименті JP Group можна знайти наступне: блоки управління, електрообладнання, пружини автомобільної підвіски, насоси всіх типів, елементи ДВС, амортизатори, глушники, комплектуючі зчеплення, кульові опори, датчики, підшипники, а також фільтри салону і деякі кузовні деталі. Завод компанії JP Group A/S є єдиною в Данії компанією, що отримала дозвіл європейської влади на складання електромобілів, призначених для використання на дорогах загального користування в Європі і в США.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 11:32:35
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.