Артикул: 11541
MONROE VW амортизатор масл.Original передн.Passat 88-
Виробник: MONROE Europe
Наявність на складах:
Київ2
Хмельн0
Львів0
Експрес0
Ціна: 2571.48 грн.  • Система амортизатора: двухтрубный
  • Вид амортизатора: Давление масла
  • Вид амортизатора: Стойка амортизатора

Аналоги/замінники 1 результатів
1142100700
Арт:
1142100700 JP GROUP VW амортизатор масл.передн.Passat 88- (стійка в зборі)
Данія
 
Знайдено через : 11541 MONROE
  • Сторона установки: передний мост
  • Вид амортизатора: Давление масла
  • Вид амортизатора: Стойка амортизатора
  • Країна: Данія
  • Сайт: ru.jpgroup.dk
  • Виробництво: Широкий асортимент запчастин для автомобілів європейського ринку
2380.38 грн
Київ2
Хмельн4
Львів2
Експрес0
VW    


Monroe


Країна Europe
Сайт www.monroe.com
Виробництво Компоненти амортизації та елементи підвіски.

Опис

MONROE - один з найбільших в світі виробників компонентів амортизації для легкових і вантажних автомобілів, який входить до складу міжнародної компанії Tenneco Automotive Group, одного з найбільших виробників автозапчастин.
Торгова марка Monroe вже більше 100 років є лідером галузі за багатьма показниками. Фактично, Monroe винайшов найперший амортизатор подвійної дії ще в 1929 році, і торгова марка продовжує впроваджувати інноваційні технології для кожного нового покоління легкових автомобілів. Monroe продовжує розробляти нові унікальні продукти для подальшого розвитку. Ці інвестиції в дослідження і розробки також є основною причиною того, що багато провідних світових автовиробників оснащують свої останні моделі амортизаторами Monroe. Будь то Audi, BMW, Fiat, Mercedes-Benz, Volkswagen або інші марки, багато провідних виробників вважають Monroe надійним вибором для управління автомобілем світового класу, комфорту і безпеки.
Маючи в своєму розпорядженні 14 передових технічних центрів на п'яти континентах, і використовуючи новітні технології, компанія Tenneco є провідним виробником на ринку оригінального устаткування. Також це єдина компанія, здатна виготовити на замовлення амортизатори майже для 99% моделей авто, що випускалися за весь час існування автопрому. Компанія поставляє комплектуючі на конвеєри ряду європейських і японських концернів.

У товарному ряду Monroe можна знайти амортизатори підвіски, опори, елементи рульового механізму, захисні комплекти, болти, пружини та листові ресори, демпфери, елементи підвіски, амортизатори багажника та капота.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 04:38:50
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.