Артикул: 011215000
MAPA HYUNDAI К-т зчеплення Accent 05-,Kia Rio 05-,Elantra,i30,Kia Ceed,Cerato II,Soul
Виробник: MAPA Туреччина
Наявність на складах:
Київ0
Хмельн0
Львів0
Експрес0
Ціна: 3723.30 грн.  • Диаметр [мм]: 215 мм
  • Профиль ступицы: 20x22.4
  • Число зубцов: 20

Аналоги/замінники 1 результатів
HYUNDAI     KIA    


MAPA


Країна Туреччина
Сайт www.mapa.com.tr
Виробництво комплекти зчеплення

Опис

MAPA - турецька компанія, що спеціалізується на розробці та виготовленні деталей зчеплення для легкових автомобілів, а також легких комерційних транспортних засобів, на даний момент має два відомі бренди - MAPA і KraftTech.
Вироби MAPA мають міжнародні сертифікатами якості ( «ISO 9001-2001», «SGS», «TUV») і повністю відповідають вимогам Держстандарту. На всій продукції є унікальний ідентифікатор - персональний номер, нанесений при виготовленні на корпус запчастини.
Продукція заводу поставляється на конвеєри таких виробників як CHEVROLET, FIAT, CITROEN, FORD, MITSUBISHI, HYUNDAI, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VOLKSWAGEN, KIA. У лінійці виробів заводу, що поставляється на вторинний ринок, комплекти зчеплення на розширений асортимент легкових і комерційних автомобілів. Продукція MAPA експортується у більш, ніж 45 країн світу.
MAPA виконує дослідження та розробку нових продуктів і матеріалів, вдосконалюючи власну продукцію та прагне забезпечити високоякісними запчастинами клієнтів у поєднанні з найвищими можливими стандартами безпеки та охорони навколишнього середовища.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 16:23:33
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.