Артикул: 006200109
MAPA RENAULT К-т сцепления (без выжимн.) Duster,Kangoo,Clio,Megane II,III 1.4/1.6 02-
Виробник: MAPA
Наявність на складах:
Київ2
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 2170.68 грн.  • Диаметр [мм]: 200 мм
  • Профиль ступицы: 20x21.9
  • Число зубцов: 26

Аналоги/замінники 2 результатів
DACIA     RENAULT    


MAPA


Країна Туреччина
Сайт www.mapa.com.tr
Виробництво комплекти зчеплення

Опис

MAPA - турецька компанія, що спеціалізується на розробці та виготовленні деталей зчеплення для легкових автомобілів, а також легких комерційних транспортних засобів, на даний момент має два відомі бренди - MAPA і KraftTech.
Вироби MAPA мають міжнародні сертифікатами якості ( «ISO 9001-2001», «SGS», «TUV») і повністю відповідають вимогам Держстандарту. На всій продукції є унікальний ідентифікатор - персональний номер, нанесений при виготовленні на корпус запчастини.
Продукція заводу поставляється на конвеєри таких виробників як CHEVROLET, FIAT, CITROEN, FORD, MITSUBISHI, HYUNDAI, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VOLKSWAGEN, KIA. У лінійці виробів заводу, що поставляється на вторинний ринок, комплекти зчеплення на розширений асортимент легкових і комерційних автомобілів. Продукція MAPA експортується у більш, ніж 45 країн світу.
MAPA виконує дослідження та розробку нових продуктів і матеріалів, вдосконалюючи власну продукцію та прагне забезпечити високоякісними запчастинами клієнтів у поєднанні з найвищими можливими стандартами безпеки та охорони навколишнього середовища.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 13:37:58
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.