Артикул: 004228900
MAPA VW К-кт сцепления (полный) 1,8/1,8T Passat 96-;Audi A4,A6
Виробник: MAPA
Наявність на складах:
Київ1
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 2946.00 грн.  • Диаметр [мм]: 228 мм
  • Профиль ступицы: 24.2x21.8
  • Число зубцов: 23

Аналоги/замінники 1 результатів
AUDI     VW    


MAPA


Країна Туреччина
Сайт www.mapa.com.tr
Виробництво комплекти зчеплення

Опис

MAPA - турецька компанія, що спеціалізується на розробці та виготовленні деталей зчеплення для легкових автомобілів, а також легких комерційних транспортних засобів, на даний момент має два відомі бренди - MAPA і KraftTech.
Вироби MAPA мають міжнародні сертифікатами якості ( «ISO 9001-2001», «SGS», «TUV») і повністю відповідають вимогам Держстандарту. На всій продукції є унікальний ідентифікатор - персональний номер, нанесений при виготовленні на корпус запчастини.
Продукція заводу поставляється на конвеєри таких виробників як CHEVROLET, FIAT, CITROEN, FORD, MITSUBISHI, HYUNDAI, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VOLKSWAGEN, KIA. У лінійці виробів заводу, що поставляється на вторинний ринок, комплекти зчеплення на розширений асортимент легкових і комерційних автомобілів. Продукція MAPA експортується у більш, ніж 45 країн світу.
MAPA виконує дослідження та розробку нових продуктів і матеріалів, вдосконалюючи власну продукцію та прагне забезпечити високоякісними запчастинами клієнтів у поєднанні з найвищими можливими стандартами безпеки та охорони навколишнього середовища.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 15:29:18
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.