Артикул: 001240109
MAPA RENAULT К-кт сцепления 242mm 21зуб Trafic II,Master II,Opel Vivaro,Movano 2.0/2.5dCi 01-
Виробник: MAPA
Наявність на складах:
Київ2
Хмельн>10
Експрес0
Ціна: 3310.26 грн.  • Диаметр [мм]: 240 мм
  • Профиль ступицы: 21.4x24.2
  • Число зубцов: 21

Аналоги/замінники 2 результатів
NISSAN     OPEL     RENAULT     VAUXHALL    


MAPA


Країна Туреччина
Сайт www.mapa.com.tr
Виробництво комплекти зчеплення

Опис

MAPA - турецька компанія, що спеціалізується на розробці та виготовленні деталей зчеплення для легкових автомобілів, а також легких комерційних транспортних засобів, на даний момент має два відомі бренди - MAPA і KraftTech.
Вироби MAPA мають міжнародні сертифікатами якості ( «ISO 9001-2001», «SGS», «TUV») і повністю відповідають вимогам Держстандарту. На всій продукції є унікальний ідентифікатор - персональний номер, нанесений при виготовленні на корпус запчастини.
Продукція заводу поставляється на конвеєри таких виробників як CHEVROLET, FIAT, CITROEN, FORD, MITSUBISHI, HYUNDAI, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VOLKSWAGEN, KIA. У лінійці виробів заводу, що поставляється на вторинний ринок, комплекти зчеплення на розширений асортимент легкових і комерційних автомобілів. Продукція MAPA експортується у більш, ніж 45 країн світу.
MAPA виконує дослідження та розробку нових продуктів і матеріалів, вдосконалюючи власну продукцію та прагне забезпечити високоякісними запчастинами клієнтів у поєднанні з найвищими можливими стандартами безпеки та охорони навколишнього середовища.
 

ІнформерАвтолідер
Автолідер 14:16:11
Вітаємо! в цьому месенджері буде з'являтись важлива інформація по заборгованості та по роботі компанії.